• Konferencja NOWE OBLICZE BIM

  Konferencja NOWE OBLICZE BIM

  Firma WSC Witold Szymanik i S-ka ma zaszczyt zaprosić na drugą edycję konferencji NOWE OBLICZE BIM. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada w warszawskim Multikinie Złote Tarasy przy ul. Złotej 59.

 • Dużo i tanio - jak firmy i organizacje mogą zniwelować koszty wydruku?

  Dużo i tanio - jak firmy i organizacje mogą zniwelować koszty wydruku?

  Popularyzacja cyfryzacji dokumentów wcale nie sprawiła, że drukowane dokumenty przestały być podstawą funkcjonowania firm. Wręcz przeciwnie - badania rynkowe wykazują, że częstotliwość korzystania z drukarek wciąż rośnie. Z tego powodu przedsiębiorstwa wciąż poszukują sposobów na długofalową redukcję kosztów wydruku.

 • Szarość + kolor - projekt showroomu Vescom

  Szarość + kolor - projekt showroomu Vescom

  Warszawski showroom międzynarodowego producenta materiałów wykończeniowych to wyjątkowo udany mariaż betonowych struktur uzyskanych dzięki mikrocementowi CREATIVO Baufloor i oklein ściennych oraz tkanin marki Vescom.

 • Dekoracja oświetleniem

  Dekoracja oświetleniem

  Właściwie dobrane oświetlenie nie tylko rozjaśnia i dodaje charteru przestrzeni, ale także spełnia funkcję dekoracyjną. Idealne oprawy to takie, które komponują się z wnętrzem domu w sposób perfekcyjny, ale również zaspokajają nasze potrzeby i wymagania - takie cechy mają nowe, wyjątkowe kolekcje oświetlenia dekoracyjnego Kanlux. Jest w czym wybierać.

 • Inspired by nature - konkurs Stegu! Do wygrania 10 tys. złotych

  Inspired by nature - konkurs Stegu! Do wygrania 10 tys. złotych

  Natura staje się najlepszą inspiracją do kreowania idealnych przestrzeni. W codziennych zmaganiach oraz natłoku obowiązków chcemy, by dom stał się oazą odprężenia i miejscem, do którego chce się wracać. Jak stworzyć taką prywatną idyllę? Wystarczy zaczerpnąć pomysły ze świata przyrody.

 • "Kreacje z Natury" - międzynarodowy konkurs dla projektantów

  "Oderwij się od podłogi" i weź udział w czwartej edycji konkursu "Kreacje z Natury" organizowanego przez Barlinek Institute of Design.

 • Wiedeń: miasto odważnych projektów i innowacyjnych rozwiązań

  Wiedeń: miasto odważnych projektów i innowacyjnych rozwiązań

  Większości z nas Wiedeń kojarzy się z Pawilonem Secesji, domem Hundertwassera czy pałacem Schönbrunn. Oczywiście budynki te koniecznie trzeba zobaczyć- należy jednak pamiętać o tym, że Wiedeń dla miłośników architektury i urbanistyki ma znacznie więcej do zaoferowania.

 • Szczecin projektuje swoje nowe serce

  Szczecin projektuje swoje nowe serce

  Dwieście hektarów w samym centrum Szczecina. Dawne tereny portowe, które gmina chce przemienić w nowe serce Szczecina. Miasto właśnie ogłosiło międzynarodowy konkurs urbanistyczno-architektoniczny na plan zagospodarowania całego obszaru, z rekordową jak na warunki pulą nagród - 425 tysięcy złotych.

 • KONKURS KOŁO: Stare koryto Warty z projektem nowej toalety publicznej!

  KONKURS KOŁO: Stare koryto Warty z projektem nowej toalety publicznej!

  7 marca 2017 r. rozpoczyna się 19. edycja prestiżowego konkursu na projekt koncepcyjny budynku z funkcją toalety miejskiej, organizowanego przez markę KOŁO. Partnerem konkursu jest Miasto Poznań. Miasto jest zainteresowane budową toalety wg zwycięskiego projektu konkursowego, któremu w czerwcu 2017 r. zostanie przyznana nagroda główna. Uczestnicy konkursu będą ubiegać się o nagrody o łącznej wartości 40 000 zł.