Drewno w rękach współczesnych architektów

Materiały partnera, firma DLH Poland

Drewno dzięki swoim walorom estetycznym oraz łatwości komponowania się z innymi materiałami pozwala na realizację nawet najbardziej awangardowych projektów. Szeroka gama egzotycznych gatunków drewna, doradztwo oraz bliska współpraca firmy DLH Poland z architektami sprzyja tworzeniu nowatorskich projektów. 

Drewno jest surowcem, który doskonale komponuje się z niemal wszystkimi materiałami - szkłem, betonem, cegłą czy kamieniem. Doskonale odzwierciedliły to prace laureatów Cyklu Konkursów organizowanych przez firmę DLH Poland - „Drewno w architekturze”. Produkty drewniane marki DLH Poland zainspirowały ich uczestników do stworzenia wielu niepowtarzalnych koncepcji architektonicznych

- Młodzi architekci pokazali nowatorskie podejście do tematu drewna w architekturze, choćby laureat II kategorii Cyklu Konkursów, który zaprezentował śmiały projekt renowacji elewacji budynku typu kostka. DLH Poland chce być blisko architektów i wspierać odważne realizacje. Staramy się animować współczesne trendy w architekturze dostarczając architektom najefektowniejsze gatunki drewna i pokazując, jak można je zastosować w nowoczesnych obiektach - mówi Szymon Gacki, Marketing Manager w firmie DLH Poland.

Zwycięski projekt II  kategorii Cyklu Konkursów „Drewno w Architekturze”.  Fot. DLH Poland

Firma posiada najszerszą na rynku polskim ofertę gatunków drewna, co daje możliwość wykonywania unikalnych realizacji. Wielość drewnianych rozwiązań architektonicznych firmy DLH od wielu lat spotyka się z uznaniem polskich i zagranicznych architektów. Wieloletnie doświadczenie czerpane z różnych rynków i szerokości geograficznych, pozwala firmie prowadzić działania zwiększające świadomość możliwości wykorzystania drewna w budownictwie.

Elementy elewacji oraz taras wykonane z drewna egzotycznego Fot. DLH Poland

- Z myślą o promowaniu idei szerokiego zastosowania drewna w budownictwie firma DLH Poland wypracowała również wiele narzędzi zachęcających architektów do stosowania tego surowca, w tym dedykowane programy projektowe, wsparcie doradców technicznych oraz programy partnerskie zacieśniające stałą współpracę - mówi Szymon Gacki, Marketing Manager w firmie DLH Poland.

Importer : DLH Poland www.dlh.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Drewno w rękach współczesnych architektów