Budynek z recycklingu. Brzydki? Nie dla każdego

Wielu za dobrą architekturę uważa lśniące wieżowce albo ultramodernistyczne wille. Obok domu z blachy przejdą raczej niechętnie. Tymczasem australijski architekt udowadnia, że budynki "z odzysku" to także wyzwanie projektowe i ciekawa alternatywa dla przewidywalnych inwestycji deweloperskich
Więcej o:
Komentarze (9)
Budynek z recycklingu. Brzydki? Nie dla każdego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lucas

  Oceniono 24 razy 24

  PS. Czy wy też widzicie tą reklamę (po prawej stronie ekranu) gdzie jakaś pani w różowej bieliźnie macha swoim obwisłym brzuszkiem
  ,,1 zasada płaskiego brzucha. Pozbywaj się tłuszczu... dzięki jednej dziwnej zasadzie"
  Ohyda po prostu. Naprawdę nie mogę się nadziwić że portal który ciągle oburza się na niską jakość przestrzeni tak ohydnie zaśmiecił przestrzeń mojego ekranu ;)
  ,,1 zasada płaskiego brzucha" i WY po czymś takim macie czelność pouczać innych o tym że reklamy mogą zaśmiecać przestrzeń, macie czelność pouczać ludzi o estetyce.
  Niedouczeni nie znający polskiego darmowi stażyści piszący kiepskie artykuły + ohydne reklamy łowiące frajerów do szemranych biznesów.
  Ten portal to MAKABRYŁA STULECIA!!!!!

 • Gość: Lucas

  Oceniono 12 razy 12

  ,,obiekt stanie się atrakcja dla najbliższego jemu otoczenia."

  brawo za język

  Co to jest? Artykuł o architekturze czy ogłoszenie internetowe ukraińskiej prostytutki? ;)

 • vaya.con.satan

  Oceniono 18 razy 0

  W Polsce nadchodzi pora na to, aby zacząć tworzyć koncepcje architektoniczne dotyczące wykorzystania zbędnych kościołów i kaplic. Plebanii nie trzeba przerabiać - one już od początku mają funkcje mieszkalne. Ale katomakabryły jak najbardziej - trzeba się zastanowić jak będziemy w przyszłości wykorzystywać te obiekty, przeważnie dość drogie w eksploatacji, bo to i ogrzać i oświetlić trzeba odpowiednio. A w nowo budowanych kościołach trzeba ustawowo wprowadzić obowiązek założeń wielofunkcyjności - w kościele ma być od razu wybudowana rampa załadunkowa, plac manewrowy dla ciężarówek, suwnice bramowe, infrastruktura dla wysokiego składowania itd., a nie tylko schody i czasami wjazd dla osób niepełnosprawnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX