Polisz Arkitekczer: największe kity polskiej architektury [cz. VII]

To już siódmy przegląd Polisz Arkitekczer, czyli wybór największych polskich kitów w architekturze. Reklamy, które zasłaniają całe budynki? Średniowieczne wieżyczki? Tandetne detale? Liczba grzechów najgorszych polskich budynków jest długa, a w naszym przeglądzie zobaczysz je wszystkie!

Siódemka to ponoć liczba szczęśliwa. Niestety budynki z siódmego już przeglądu Polisz Arkitekczer tego szczęścia nie miały i wyglądają... ciężko to opisać i po prostu trzeba to zobaczyć!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>Polisz Arkitekczer

ZOBACZ TEŻ:

Zdjęcie NELISSEN 24 GOYA (CEGŁA) Zdjęcie NELISSEN 27 AUBERGINE (CEGŁA) Zdjęcie NELISSEN 60 ETNA (PŁYTKA)
NELISSEN 24 GOYA (CEGŁA) NELISSEN 27 AUBERGINE (CEGŁA) NELISSEN 60 ETNA (PŁYTKA)
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (124)
Polisz Arkitekczer: największe kity polskiej architektury [cz. VII]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bibita

  Oceniono 68 razy 66

  Małe a cieszy:) Ja stawiam na kolumienkę w Wągrowcu, często nie doceniamy tych smaczków w przestrzeni a one kompletnie rozwalają system…hahaha

 • Andrzej Woszczak

  Oceniono 99 razy 47

  Dotychczas sądziłem, że prym w prezentowaniu brzydoty i jarmarcznych gustów wiodą gmachy kościołów na czele ze Świątynią Opatrzności Bożej w Wilanowie i tzw. Sanktuarium w Licheniu Nie sądziłem jednak, że konkurencja jest aż tak ostra. Na tym tle, mam jednak pytania - gdzie w tym konkursie brzydoty, utrwalanej na wieki, są samorządowe władze architektoniczne oraz wstyd samych autorów, projektantów owych potworków,

 • panzer-division

  Oceniono 45 razy 39

  Ostrosłup-piramida wygląda całkiem dobrze, dużo otwartej przestrzeni wokół. Nowoczesna budowla nie przeładowana detalami architektonicznymi.

 • Gość: stefan

  Oceniono 46 razy 30

  oj! A jak się okaże, że któryś z tych budynków projektował Słynny Architekt? Trzeba będzie odkręcać wszystko, doszukiwać się ukrytego piękna , którego byle prostak nie dostrzega...

 • lerta

  Oceniono 38 razy 28

  Widać, że ludzie tęsknią za finezją, bogactwem ornamentów i kolorów i nieudolnie próbują wypełnić pustkę bieda-minimalizmu. Piękno zastąpione zostało dyktatem higieny i sterylności.

 • olias

  Oceniono 26 razy 24

  jest takie stare powiedzenie - najgorzej pana z chama zrobić

 • Gość: Zalamany

  Oceniono 180 razy 24

  Dlatego, poza nielicznymi wyjatkami, ten kraj jest najbrzydszym w unii :(

 • Gość: Gokan Saki

  Oceniono 27 razy 21

  Tajemnicze przejście w Sopocie całkiem, całkiem, zamyka wnętrze, trochę dojechane, ale w stosunku do reszty przykładów.....taką mamy rzeczywistość!!! Organy nadzoru budowlanego nie mają przepisów na podstawie których mogły by takie szmaty zwalczać...inną sprawą jest również to, że w inspektoratach nie ma architektów, którzy przede wszystkim znają swój fach, a nie są urzędnikami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX