Natalia Paszkowska i Marcin Mostafa z WWAA o najnowszej inwestycji [WYWIAD]

Tworzą jedną z najciekawszych młodych polskich pracowni architektonicznych. Na siedzibę wybrali stary praski warsztat, a nieopodal niego właśnie budują swój pierwszy budynek wielorodzinny. Na spotkanie z architektami wybrało się FUTU TV

realizacja: Kachna Baraniewicz
produkcja: FUTU Group
muzyka: "The Blue Cathedral" by Talvihorros (http://www.talvihorros.com/)


FUTU

www.futu.pl
facebook.com/FUTU.magazine

Więcej o:
Komentarze (23)
Natalia Paszkowska i Marcin Mostafa z WWAA o najnowszej inwestycji [WYWIAD]
Zaloguj się
 • szary.ma

  Oceniono 20 razy 14

  Mówiąc szczerze to nie do konca rozumiem na czym polega wspaniałość tego obiektu, zdjęcie z budowy demaskuje fakt iz jest to zwykły blok obłożony dekoracją nie wynikającą z funkcji budynku, nazwałbym to neo postmodernizmem poprostu.

 • Gość: opus

  Oceniono 12 razy 10

  ee chyba coś tu jest nie tak . . . inwestor wyczuł że są medialni i że być może łatwiej będzie sprzedać inwestycję . . . co mu po jakiejś tam pracowni Konkret . . WWAA to jest coś ;> . .
  jesteście bardzo zdolni z masa fantastycznych pomysłów, po co Wam ta tania marketingowa otoczka, stajecie się niewiarygodni i trochę śmieszni . . .

 • Gość: Mateusz

  Oceniono 18 razy 10

  Wszystko fajnie, tylko boję się, że to budynek, który dobrze wygląda tylko na wizualizacji...
  Po drugie, współczuję ludziom, którzy kupią mieszkanie z żółtymi ścianami i płytami balkonów, żółto w domu gwarantowane:)

 • Gość: loop

  Oceniono 13 razy 7

  Nie ma to jak rozplywac sie nad wspanialoscia swojego projektu..nie oceniony przez nikogo, nie doceniony a juz wyjatkowy..wow..a podobny do wszystkich innych...ale najwazniejsze to miec kolegow tu i uwdzie co skrobna pare przychylnych slowek..no i jest sukces..normalnie czgo sie nie dotkna to cnajmniej siew zloto zamienia;)...szacun za poprzednie projekty ale takimi jak ten to pol polski jest usiane.

 • Gość: klawo

  Oceniono 7 razy 7

  pierwszed podejście do sprzedaży projketu tutaj było porażką (pompatyczny pr-owy bełkocik). teraz jest lepiej, jednak wciąż z dużą skłonnością do przesady i oceniania - dajcie ludziom myśleć samodzielnie.

 • Gość: Wsiowy z nizin

  Oceniono 5 razy 3

  Łolaboga, chyba nie skończy się tylko na tych błyskotkach, o których tylo gadajo w filmie. Łojeju jaki błysk z tego bedzie ..... ale to za mało, by zajmować czas i łocy prostego ludu.

 • Gość: weteran branzy

  Oceniono 4 razy 2

  mierne i mizerne. nic nowatorskiego. taka studencka, architektoniczna dziecinada.

 • Gość: J-A

  Oceniono 4 razy 2

  Widzę że wam wszystkim żal d...ściska. Żółty balkon - w czym problem? Trochę więcej wyobraźni, refleksy żółtego można zniwelował odpowiednim wnętrzem, albo wręcz podkreśli co też może być bardzo ciekaw.

  Gratulancie realizacji i tak dalej. Pasja i determinacja górą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX