Komentarze (33)
Nowy budynek na Placu Zamkowym w Warszawie. Kontrowersyjny?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: janek

  0

  czemu budynek połyka kamienice przy ulicy podwale? do tego zaslania palac branickich moze tez go polknie?

 • Gość: janek

  0

  co to za tramwaj? dzizas koszmarny! i wogole ktos jeszcze wierzy w wizualki?
  naiwni jestescie to nie bedzie nawet podobne, wizualka to nie projekt - sluzy do zaciemniania obrazu gamoniom ,ktorzy nie potrafia czytac technicznego rysunku.

 • Gość: ole

  0

  budynek samo zło!

 • Gość: archipiernik

  Oceniono 2 razy 0

  Drezno zostało wykreślone z listy UNESCO ponieważ chroniona była dolina Łaby a nowy most zakłócił jej niepowtarzalny charakter i nie ma to nic wspólnego ze starówką. Na terenie starego miasta w Dreźnie powstało dziesiątki nowych budynków i przez to miasta nie wykreślono. Jeśli coś jest na liście UNESCO to za coś a Warszawie przyznano ten zaszczytny tytuł za wzorową odbudowę starego miasta po zniszczeniach wojennych. Postawienie nowego budynku nie wymaga wyburzenia kamienic, nie zmienia układu urbanistycznego. Tytuł UNESCO nie oznacza że trzeba robić skansen. Wrocław planuje nowe inwestycje przy hali ludowej, w Toruniu powstają nowe kamienice. Uważam jednak ,,że inwestor powinien przeprowadzić otwarty konkurs architektoniczny aby zrealizować najlepszy projekt.

 • majesticdesign

  Oceniono 3 razy -1

  Jak dla mnie to jest za mało kontrowersyjny, z reszta jakie kontrowersje w ogóle?? co to niby oznacza?? Otoczenie bardzo ładne, projekt prawidłowy, ie ma co gdybac tylko trzeba myslec o kolejnych:)

 • Gość: qra

  Oceniono 20 razy -2

  fajny,neutralny budynek...dobrze wpisuje się w okolice tylko dach mógłby być trochę niższy

 • Gość: Andrzej W

  Oceniono 15 razy -3

  Irytujące jest w tym budynku to, że to nie ja, a całkiem ktoś inny na nim zarobi. Czyli pojawiła się w komentarzach zwykła, bezinteresowna, typowo polska zazdrość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX