Najgorsze budowle w Polsce. Czy pamiętasz te MAKABRYŁY?

red
12.02.2015 15:42
Plebiscyt na MAKABRYŁĘ ROKU organizowany jest od 2007 r. W konkursie prócz koszmarnych budynków czy dziwnych pomników pojawiały się niepokojące zjawiska, takie jak las ekranów akustycznych. Oto zwycięzcy z ostatnich lat!
Komentarze (12)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Pisul Maximus

  Oceniono 6 razy 6

  Zgłaszam Lublin i coś co pewnie wygra, szpital gargamel który szpeci i widoczny z każdego punktu w Lublinie: lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,16990356,Gargamel_w_centrum___Ten_kicz_to_obraza_Lublina___ZDJECIA_.html

 • Gość: zaciekawiony

  Oceniono 33 razy 3

  Co w pomniku Jezusa Chrystusa jest takiego "makabrylistycznego"? Jest mi ktoś w stanie to wyjaśnić?

 • Gość: hhh

  Oceniono 4 razy 2

  Ta wiata....ładna nie jest ale tez bez przesady. Ja najbardziej nie lubie gdy makabryły powstają kosztem zabytkowych budynkow. Mało nam juz zostało takich budynkow w Polsce a ludzie robią wszystko aby je jeszcze zniszczyc... np kamienica secesyjna z filmu....Drugim typem budowli ktorych stawianie według mnie jest zbrodnią to brzydkie budynki które są dodatkowo duże i będą męczyły ludzi przechodzących ulicami przez lata. Wiate można rozebrać za to np siedzibe tvp już trudniej.

 • erroid

  Oceniono 3 razy 1

  chlebak dostał makabryłę? cieszyłbym się gdyby nic gorszego nie powstawało

 • Gość: MRu

  0

  Secesyjna kamienica? Co ona miała lu ma wspólnego z secesją? Nie wymagam zbyt wiele, ale osoby, które prowadzą tego rodzaju stronę, winny rozróżniać podstawowe style architektoniczne.

 • Gość: marecki

  0

  Dla mnie makabryłą są tysiące płotów z betonu w miastach i na wsiach.Jak je widzę zastanawiam się co łączy tych ludzi ,chcących żyć w tak szpetnym otoczeniu-przecież brak środków do zycia chyba nie!

 • Gość: nysy

  Oceniono 4 razy 0

  Proponuję Wrocław. Też dużo się dzieje i zasługuje na "wyróżnienie".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX