Warszawa 2016 - Muzyka miasta. Cztery miesiące pracy, by pokazać piękno stolicy

Motion-Studio.pl | Michał Janiszewski
18.07.2016 10:56
Film muzyka miasta to kolejna produkcja Michała Janiszewskiego, która za pomocą techniki Time Lapse pokazuje piękno Warszawy. Choć film trwa jedynie kilku minut, to jego powstanie zajęło aż Cztery miesiące intensywnej pracy.
Jak w filmie wygląda Warszawa?
'Chcieliśmy, żeby w najnowszej produkcji po Warszawie oprowadzała widzów muzyka. Pokazaliśmy dobę z życia stolicy, gdyż każde miasto ma swój unikalny rytm. Skrzypaczka budzi Warszawę i jej mieszkańców do życia, prowadzi przez cały dzień pokazując jej zakamarki i układa do snu. Nasze miasto, tak jak i jego mieszkańcy, zmieniają się każdego dnia, a my chcieliśmy to pokazać. Zależało nam również, aby miejsca, które każdy z Warszawiaków mija codziennie idąc do pracy, szkoły lub spacerując zaprezentowały swoje nowe, inne oblicza.'

Więcej filmów Michała Janiszewskiego znajdziesz na jego kanale Motion-Studio.pl | Michał Janiszewski.

Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  red_fang

  Oceniono 5 razy 5

  Warszawa faktycznie wyładniała, ale ten całościowo ten filmik z muzyką to niestety wyżyny kiczu.

 • avatar

  tomy1985

  Oceniono 7 razy 1

  co tu dużo mówić, nasze warszawskie city powoli nabiera rozmachu :) więcej takich budynków jak np. Złota 44 i będziemy najwyżsi w Europie :D

 • avatar

  Gość: skyscraperkupa

  0

  ale parszywe wideo...

  Kiepskie, tandetne.
  Wygląda jak przegląd możliwości jakiegoś drona lub programu do montowania video

 • Pisul Maximus

  Oceniono 8 razy 0

  15 wieżowców na krzyż . Z tego większość nie w rękach Polaków + pomnik Stalina. Potęga stolicy to ludzie którzy robią na śmieciówkach wyzyskiwani u obcych. Albo te smutne gobliny z mordoru którzy za sukces uważają kredyt na 25 lat za kawalerke z widokiem na krzyżówke ze sznurem aut.

  Już wolę za klimat Kraków albo zielony Rzeszów.

 • avatar

  Gość: klaps

  Oceniono 4 razy 0

  Rondo Daszyńskiego to dopiero będzie City, które zmieni panoramę Warszawy - największe zagęszczenie wysokich budynków w Warszawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX