BRYŁA ROKU 2012 stoi w Bydgoszczy! [WYNIKI GŁOSOWANIA]

02.04.2013 14:20
BRYŁA ROKU 2012: Marina na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, proj. APA Rokiccy

BRYŁA ROKU 2012: Marina na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, proj. APA Rokiccy fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta

Najczęściej typowaliście Stylową Przystań w Bydgoszczy i to ona w tym roku wygrała. Gratulujemy pracowni APA Rokiccy i dziękujemy wszystkim za udział w plebiscycie. Łącznie głosowało w nim ponad 22 tysiące internautów! A jakie budynki uplasowały się za BRYŁĄ ROKU?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (219)
BRYŁA ROKU 2012 stoi w Bydgoszczy! [WYNIKI GŁOSOWANIA]
Zaloguj się
 • Gość: archi piernik

  Oceniono 42 razy 40

  Toruń gratuluje Bydgoszczy, powinniśmy się uczyc od sąsiadów... najpierw konkurs architektoniczny potem realizacja. Niestety w mieście pierników rządzi chasło najtaniej zaprojektuj i wybuduj . Efekty widac po miejskich i uniwersyteckich realizacjach, natomiast wszyscy się chwalą gotykiem. Na osłodę zostają mi pierniki i wypad do Bydgoszczy;)

 • Gość: mart

  Oceniono 31 razy 29

  Jako mieszkaniec Bydgoszczy mogę Was zapewnić, że zdjęcia nie oddają w żaden sposób jak budynek mariny znakomicie siedzi w otoczeniu, to jest jego największy atut.

 • criss22

  Oceniono 154 razy 128

  Cieszy mnie fakt że również w małych miasteczkach/miastach powstają obiekty o świetnej architekturze...Brawo Panki i Wolsztyn !
  Natomiast Dworzec Główny we Wrocławiu powinien startować w plebiscycie na najlepszą renowację, nie wiem co tu robi bo niestanowi on nowej bryły...Wahałem się między Przystania w Bydgoszczy a Małopolskim Ogrodem Sztuki

 • Gość: Damian

  Oceniono 161 razy 119

  Zdecydowanie Bydgoska Przystań. Dlaczego? Za co głos? Moim zdaniem za wartościowy, prawidłowy i czytelny dialog, między nowoczesną architekturą a poszanowaniem historii i wrażliwości otoczenia, za miękką i przyjazną dla oka bryłę, naturalny kształt, za poprawne wpasowanie w tkankę miejską i wysoce cenioną dzisiaj skromność zarazem. Bardzo fajnie :)

 • Gość: Kobiecym Okiem

  Oceniono 113 razy 77

  Wg mnie tylko 3 zasluguja na uwage:
  1. Przystań w Bydgoszczy
  2. Małopolski Ogród Sztuki, Kraków
  3. Centrum Geoedukacji w Kielcach

  Biurowiec Infinite Dreams i Biurowiec Yeti porazka, brzydkie i sztampowe budynki.
  Reszta slaba.

 • Gość: tomm

  Oceniono 103 razy 71

  Wszystkie z zaprezentowanych realizacji są naprawdę dobre, ale myślę że najbardziej wybija się jednak Małopolski Ogród Sztuki z Krakowa i bydgoska przystań.

 • Gość: zcassdvseq

  Oceniono 87 razy 59

  Małopolski Ogród Sztuki jest faktycznie ciekawy i piękny, ale ja zagłosowałem na Bydgoską Przystań za trend powrotu do rzek, któr zdaje się ona realizować. No i przystań też jest piękna i ciekawa ;)

 • Gość: makotek

  Oceniono 88 razy 56

  Zdecydowanie Bydgoszcz, choc trzeba Przystan zobaczyc na zywo, zdjecia nawet nie sprobowaly pokazac jakosci tej architektury.

 • Gość: stev

  Oceniono 93 razy 55

  Bydgoszcz świetnie. Mój głos!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX