Nowo otwarte wnętrze spod znaku Brain Embassy jest pełne innowacyjnych niespodzianek

Współpraca Adgar Poland z projektantami z biura mode:lina doprowadziła do powstania niezwykle nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeni w Brain Embassy - miejsca, w którym przedstawiciele różnych światów będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami. W nowych wnętrzach zarówno pracować jak i odpoczywać medytując lub jadąc na rowerze. Dodatkowo znajdziemy tam wiele elementów, które pobudzą w nas kreatywne myślenie i chęć do działania. Wydaje się, że warszawski co-creating jest idealnym miejscem do pracy dla każdej firmy!
Przestrzenne formy inspirowane neuronami i synapsami Przestrzenne formy inspirowane neuronami i synapsami Fot.mode:lina

Przestrzenne formy inspirowane neuronami i synapsami

Projektanci z Adgar Poland i mode:lina™ tworząc nowe przestrzenie w Brain Embassy zainspirowali się ludzkim mózgiem, który ma ponad 100 milionów neuronów i jeszcze więcej synaps, odpowiadających za kreatywne myślenie, odkrywanie oraz analizowanie informacji. Cel został osiągnięty, ponieważ wnętrza tego co-creatingu są całkowicie podporządkowane ludzkiemu umysłowi!

Sala konferencyjna w Brain Embassy Sala konferencyjna w Brain Embassy Fot.mode:lina

Sale konferencyjne pobudzają wyobraźnię

Projektanci zadbali, by we wnętrzach warszawskiego co-creatingu Brain Embassy znajdywały się rzeczy, które będą pobudzać wyobraźnię w trakcie wykonywania pracy. W tym celu stworzono sale konferencyjne nawiązujące swoim wyposażeniem do wielkich umysłów: matematyków (duże liczydło), artystów (wzory z rozchlapanej farby na posadzkach), chemików (tabela pierwiastków chemicznych), architektów (klocki), naukowców (biblioteka), fotografów (studio fotograficzne) czy projektantów mody (wykroje krawieckie).

Uzupełnieniem mniejszych sal jest wypełniony synapsami duży multiroom z podwieszanymi stołami.

Przestrzenie Brain Embassy Przestrzenie Brain Embassy Fot.mode:lina

Przestrzenie Brain Embassy są dostosowane do potrzeb każdej firmy

Wnętrza Brain Embassy dostosowane są do potrzeb wszystkich firm - przebywając w różnych przestrzeniach tego obiektu można wykonywać pracę w zaciszu sali bibliotecznej, dzielić się ciekawymi pomysłami w strefie open-space wypełnionej mapami myśli czy zorganizować spotkanie z klientem w miejscu pełnym drzew i natury. Oczywiście istnieją też inne możliwości działania, wszystko zależy od naszej kreatywności!

Piękne i funkcjonalne wnętrze biura Piękne i funkcjonalne wnętrze biura Fot.mode:lina

Rozwijaj się w Brain Embassy!

Wszyscy, którzy zdecydują się na odwiedzenie Brain Embassy, z pewnością tego nie pożałują. Obiekt zaskakuje swą pomysłowością i oryginalnością, a przebywanie tam od razu skłania do kreatywnego myślenia, realizowania celów na wielu płaszczyznach i podejmowania nowych wyzwań.

Przestrzeń Brain Embassy wyznaczyła nowy kierunek, którego celem jest już nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrze biura, ale przede wszystkim zaangażowana społeczność, która w nim pracuje oraz je współtworzy.

Więcej o: