Komentarze (73)
Ma 25 m kw. ale mieści się w nim wszystko co potrzeba. Dom rekreacyjny w Tatrach
Zaloguj się
 • antypopis2

  Oceniono 39 razy 27

  Dla Brdy to to nie jest żadna konkurencja. Brda ma dużą łazienkę, przyzwoitą kuchnię, dwie przytulne sypialnie na górze i fajny pokój dzienny na dole. A to to jest tylko dla snobistycznych hipsterów i hipsterskich snobów.

 • Oceniono 21 razy 13

  Hmmm... Byłoby OK, gdyby Miejscowe Plany Zagospodarowania lub WZ dopuszczały takie bryły. Z reguły dachy jednospadowe lub asymetryczne są wykluczone. O innych wymogach już nie wspomnę. Jestem autentycznie ciekawa jak udało się doprowadzić do realizacji? - Bowiem w naszym zawodzie od dawna wiadomo, ze nie sztuka coś wymyślić, ale sztuka przekonać inwestora i urzędnika.

 • Gość: Robert

  Oceniono 20 razy 12

  Jednak bardziej odkrywczy i praktyczny jest góralski szałas, przynajmniej wiadomo ze przetrwa halny który często zapie... 200 km/ h

 • Mateusz Zex

  Oceniono 19 razy 11

  gdzie wejscie do tej stodoly, jak zachowuja sie drzwi podczas wiatru, czy kiedy sa wrota zamkniete, mozna wejsc, czt trzeba otwierac cala kwarte?

 • kanga_roo

  Oceniono 10 razy 8

  przykro mi, ale na 25 m można zmieścić więcej niż salon z antresolą i mikro-łazienkę pod schodami. ten domek nie jest żadną konkurencją dla Brdy, w której swobodnie może mieszkać nawet sześć osób. do tego forma Brdy jest dużo mniej agresywna i ładnie wpisuje się w krajobraz. jako projekt studencki może to i fajne, ale w realiach ergonomicznego domku letniskowego słabiutkie.

 • Gość: reod

  Oceniono 12 razy 8

  górale myją się w strumieniu a sraja pod krzaki

 • sroq

  Oceniono 17 razy 7

  Witam. Szału nima ;-) z braku z miejsca ok.... ale koło starej poczcicwej BRDY to on nawet nie stał, nie mówiąc o sprawdzeniu w praktyce. Brda to Brda kto choć raz pomieszkiwał to wie.
  Pzdr SROQ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX