ŻOLI ŻOLI - nowa inwestycja mieszkaniowa na Żoliborzu [WARSZAWA]

Nowe bloki mieszkalne zostaną wybudowane przy ulicy Rydygiera na warszawskim Żoliborzu. Ich projekt nawiązuje do modernistycznego charakteru dzielnicy.

 ŻOLI ŻOLI  to kameralna inwestycja licząca 234 mieszkania w dwóch budynkach.

 – Lekka, nowoczesna architektura nawiązuje do żoliborskiego klimatu. Zawsze staramy się, aby nasze projekty pasowały do okolicy i czerpały z otoczenia to, co najlepsze. Już sama marka projektu nawiązuje do nazwy dzielnicy Żoliborz - po francusku jolie (czytaj: żoli) znaczy „piękny, ładny” i taki jest właśnie ten projekt: po prostu piękny, jak Żoliborz. Prosty budynek w swojej wymowie nawiązuje do architektury lat 20. XX wieku. – mówi Arie Koren, CEO Okam Capital

– Zadbaliśmy o wszelkie szczegóły: eleganckie lobby, wysokiej jakości wykończenia, elewację z elementami drewnopodobnymi. Ten projekt jest wysmakowany. Z drugiej strony wygodny i funkcjonalny: wejścia ze wszystkich stron, specjalna platforma dla osób niepełnosprawnych i dziecięcych wózków. Do dyspozycji mieszkańców są rowerownie, wózkownie oraz pokój zabaw dla najmłodszych. Budynki łączy zielony, otwarty dziedziniec, na którym mieści się plac zabaw.

Możliwość rearanżacji rozkładu mieszkania

Mieszkania w ŻOLI ŻOLI są zróżnicowane pod względem metrażu: od 27 do 113 m2;   mają od 1 do 5 pokoi. Projekt wyróżnia wysokość mieszkań. W całym budynku A są ponadstandardowo wysokie - mają 3 metry. Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i sprawia, że nawet niewielkie mieszkania wydają się bardziej przestronne. Lokale wyróżniają się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami z możliwością rearanżacji, np. podziałem kawalerki na 2 pokoje czy wydzieleniem osobnej kuchni w większych mieszkaniach.

Ogródki na parterze

Mieszkania na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe lokale mają balkony lub loggie, a penthausy - loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone: duże i wysokie (nawet do 2,70 m) panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. W ŻOLI ŻOLI powstanie 313 miejsc postojowych rozmieszczonych na trzech poziomach podziemnego garażu. Na parterze zaprojektowane zostały lokale usługowe (maks. wysokość do 6 m), w których znajdować się będą niezbędne dla mieszkańców sklepy i punkty usługowe.

Projekt wykonała pracownia Płaskowicki + Partnerzy Architekci znana m.in z projektów dla Zdrojowej Invest: łącznika wraz z salą konferencyjną w kołobrzeskim Diune Hotel Resort oraz największego na Wybrzeżu kompleksu hotelowo-apartamentowego Baltic Park Molo wraz z 5-gwiazdkowym Radison Blu Resort, Świnoujście oraz Konstruktorska Residencial Matexi czy Brama Północna, centrum biurowe w Warszawie.

ZOBACZ WIZUALIZACJE >>>

Więcej o:
Komentarze (7)
ŻOLI ŻOLI - nowa inwestycja mieszkaniowa na Żoliborzu [WARSZAWA]
Zaloguj się
 • Gość: trele

  Oceniono 9 razy 7

  Ładne bloki ale opis nadużywa słów i niepotrzebnie wzbudza opór: 3 duże 7-10 piętrowe bloki nie są "kameralne". Nawiązywanie do "modernistycznej zabudowy dzielnicy" też jest nadużyciem - są to zwykłe uproszczone bloki w stylu lat dwutysięcznych XXI wieku. Nie ma w nich żadnych szczególnych "nawiązań" do wczesnego modernizmu Żoliborza.

 • Gość: By

  Oceniono 5 razy 3

  Angie Angie Żuli Żuli jest swiatowo

 • menazka

  Oceniono 2 razy 2

  po prostu bloki

 • Gość: paaulineek

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety mało obiektywnie.

 • Gość: Jakub

  Oceniono 3 razy 1

  „Kameralna” inwestycja z torami kolejowymi pod oknami. Tfu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX