Bryła ma aplikację! Czytaj nas jeszcze wygodniej

Nowa aplikacja Bryły

Nowa aplikacja Bryły (Fot. mat. redakcyjne)

Czytacie Bryłę na telefonach lub tabletach? Teraz możecie to robić jeszcze wygodniej. Wszystko za sprawą nowej aplikacji, która zadebiutowała na gali Bryła Roku 2016.

Lubicie być na bieżąco, śledzicie architektoniczne nowinki z Polski i ze świata? Interesujecie się nowymi, śmiałymi projektami, chcecie wiedzieć gdzie można pójść na ciekawy wykład i jaką książkę warto przeczytać? Jeśli na większość pytań odpowiedzieliście "TAK", jesteście właśnie Tymi, dla których stworzyliśmy nową aplikację.

Aplikacja Bryły jest całkowicie bezpłatna. Dla Waszej wygody wprowadziliśmy funkcję czytania artykułów w trybie off-line. Aby mieć dostęp do treści, gdy nie macie dostępu do internetu, wystarczy wcześniej kliknąć zachowaj przy artykułach, do których będziecie chcieli mieć dostęp w miejscu, w którym nie możecie połączyć się z siecią.

Aplikacja zapewnia możliwość komentowania artykułów, dzielenia się nimi z przyjaciółmi w sieciach społecznościowych, oglądać materiały wideo, rozwiązywać nasze quizy i brać udział w sondażach - wszystko, tak jak w pełnej wersji serwisu.

Czytasz ten artykuł na urządzeniu mobilnym?

Aby pobrać aplikację, wystarczy, ze klikniesz TUTAJ (dla Androida) lub TUTAJ (iOS).

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Zdjęcie related Najpiękniejsze gmachy użyteczności publicznej w Polsce. Załatwianie spraw w tych miejscach to sama przyjemność! [PRZEGLĄD]
  • Nagłówek domy stodoły Polacy budują coraz pięknej. "Domy-stodoły" to hit ostatnich lat! [PRZEGLĄD]
  • Polecamy książki o architekturze Książki o architekturze, które warto przeczytać [WYBÓR REDAKCJI]
Skomentuj:
Bryła ma aplikację! Czytaj nas jeszcze wygodniej
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX