Coming out - wystawa i konkurs na najlepszy dyplom ASP

24 listopada odbędzie się wernisaż IX. edycji wystawy Coming Out prezentującej najlepsze prace dyplomowe studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Podczas tegorocznego wydarzenia zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, którego prace po zamknięciu wystawy Coming Out zostaną w ramach nagrody przeniesione na kolejny miesiąc do Galerii Salon Akademii funkcjonującej przy warszawskiej ASP. Dyplomy najzdolniejszych studentów zaprezentowane zostaną w Reducie Banku Polskiego przy ul. Bielańskiej 10, a otwarcie wystawy nastąpi o godz. 18:00.

Już w pierwszym dniu studiów usłyszałam, że ASP co roku organizuje wystawę Coming Out i w oku dziewczyny, która zawsze stawiała sobie wysoko poprzeczkę i nigdy nie bała się wyzwań, pojawiła się iskierka. Dziś jestem niezwykle dumna z tego, że udało mi się to osiągnąć

– komentuje Natalia Bimer, absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej
ASP i autorka pracy „Dojrzewanie”.

 Zakwalifikowanie mojej pracy do tegorocznego konkursu na najlepszy dyplom to piękne zwieńczenie mojej kariery studenckiej i już sam udział w nim jest dla mnie małą wygraną

– dodaje Natalia.


Dodatkowo organizatorzy wystawy, chcąc ułatwić zwiedzającym poruszanie się po niej, zainwestowali w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Tegoroczną wystawę po raz pierwszy w historii będzie można zwiedzać z aplikacją mobilną. Jej premiera nastąpi w dniu wernisażu.


Wystawę będzie można odwiedzać do 10 grudnia 2017 r. w godzinach
10:00-18:00 (także w weekendy). Wstęp wolny.

Więcej o: