BRYŁA ROKU 2016: który budynek zdobędzie nagrodę?

red
15.05.2017 18:42
A A A
Bryła Roku 2016

Bryła Roku 2016 (mat. redakcyjne)

Od 4 maja trwa głosowanie na najlepszą realizację architektoniczną 2016 roku. Na pierwszym miejscu wciąż odbywają się roszady. Pamiętajcie, że do 22 maja, czyli do momentu zamknięcia głosowania, decyzja jest w waszych rękach.

Po dziewięciu dniach od momentu rozpoczęcia głosowania na BRYŁĘ ROKU 2016 na pierwszym miejscu uplasowały się dwie realizacje: Węzeł transportowy w Solcu Kujawskim i serwerownia Beyond w Poznaniu.

 Trzecie miejsce zajmuje na ten moment Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tuż poza podium jest Hala Koszyki w Warszawie, a w połowie rankingu równorzędną walkę prowadzą: Centrum Administracyjne w Szycach, Centrum Dialogu "Przełomy" w Szczecinie, Siedziba "Wiadomości Wrzesińskich" we Wrześni i Dom Rudy. Na końcu uplasowały się kolejno wieżowiec q22 i bloki na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie.

Do zamknięcia głosowania zostało jeszcze siedem dni. Zachęcamy wszystkich, którzy nie zdążyli oddać głosów w plebiscycie, by dołożyli swoją cegiełkę. Czas namieszać w ustalonej dotychczas hierarchii!

ZAGŁOSUJ NA BRYŁĘ ROKU 2016 >>>

Bryła Roku 2016: głosowanie trwa!Bryła Roku 2016: głosowanie trwa! mat. redakcyjne

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jarek z żoliborza

  Oceniono 3 razy 1

  przecież "ten" budynek w łodzi tragedia , szczególnie atrapa dworca w środku nowego dworca:(

 • Gość: Szopen

  Oceniono 3 razy 1

  Na pewno nie Łódź Fabryczna, hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

 • Partner plebiscytu
 • Patronat honorowy
 • Partner