aliasy

 • Drzwi tarasowe HST MOTION

  PRODUCENCI POLECAJĄ - Drzwi tarasowe HST MOTION / oknoplast

  Pragniesz widocznych zmian w swojej przestrzeni? Chcesz jeszcze bardziej otworzyć wnętrza na świat? Stworzyć przeszklenia, które zachwycą designem, a jednocześnie zachowają stabilność konstrukcji? Nic prostszego…

 • Hotel Crowne Plaza - The HUB w Warszawie

  Wnętrza hotelu Crowne Plaza - The HUB w Warszawie

  Na warszawskiej Woli, nieopodal Ronda Daszyńskiego, otwarto niedawno pierwszy w Polsce hotel Crowne Plaza - The HUB. To nowoczesny obiekt, położony w sercu stolicy. Jego wnętrza są równie spektakularne, co bryła. Zaglądamy do środka!

 • Mieszkania od dewelopera

  Na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania?

  Odbiór mieszkania to chwila, na którą długo czekałeś. Z pewnością towarzyszy Ci wiele pozytywnych emocji. Nie daj się im ponieść. Na spotkanie z deweloperem najlepiej wybierz się wraz z inspektorem nadzoru budowlanego. Zyskasz wówczas pewność, że odbierane mieszkanie spełnia wymagane standardy. Co jednak, kiedy zauważysz nieprawidłowości? Sprawdź, jak przebieg odbiór techniczny mieszkania.

 • Akcesoria i meble (nie tylko) dla seniorów. IKEA OMTANKSAM: łyżka do butów. Cena: 12,99 zł

  Akcesoria i meble dla seniorów (i nie tylko), czyli nowa seria IKEA OMTANKSAM

  Projektanci z IKEA stworzyli nową, "pozbawioną barier" serię OMTANKSAM. Chociaż zaprojektowana została dla każdego (bez względu na wiek), meble i akcesoria ułatwią życie zwłaszcza seniorom.

 • Krakowski Salon Tlenowy. Proj. Joanna Jaros. Grand Prix* 6. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz

  Były Hotel Forum w Krakowie żywym organizmem filtrującym powietrze. Laureaci konkursu the future is now!

  Poznaliśmy wyniki konkursu projektowego the future is now! towarzyszącego 6. Międzynarodowemu Biennale Architektury Wnętrz INAW 2020. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentowanie sposobu myślenia o przyszłości projektowania i projektowaniu przyszłości w kontekście zmieniających się relacji międzyludzkich i relacji człowieka z otoczeniem. Zobaczcie nagrodzone prace

 • Barka Cieślika. Proj. Daniel Cieślik ANTA Architekci

  Barka Cieślika - pokryty trzciną dom architekta

  W niewielkiej, położonej nad malowniczymi stawami wsi Kopiec, Daniel Cieślik postanowił zbudować swój dom. Barka Cieślika to połączenie nowoczesności i tradycji.

 • Starter III we Wrocławiu. Proj. AP Szczepaniak

  Starter III we Wrocławiu już prawie gotowy. Elewacja przypomina grę Tetris

  Dobiega końca budowa Startera III przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu. W tym 7-kondygnacyjnym budynku znajdą się lokale usługowe i apartamenty. Obiekt, zaprojektowany przez architektów z AP Szczepaniak, przyciąga wzrok oryginalną elewacją, kojarzącą się z popularną grą Tetris.

 • Park kieszonkowy przy ul. Glebowej w Warszawie

  Wilanów ma nowy park kieszonkowy. Powstał tuż obok przystanku autobusowego

  Proste, ładne, wkomponowane w otaczająca zieleń meble miejskie. Niewielki placyk z modrzewiowego drewna. Estetyczna ścieżka z przepuszczalną nawierzchnią. Oto przepis na najnowszy warszawski park kieszonkowy.

 • Concordia Design na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

  Concordia Design na Wyspie Słodowej we Wrocławiu na ostatniej prostej. Mamy nowe wizualizacje wnętrz

  Realizacja projektu Concordii Design na Wyspie Słodowej weszła w nowy etap. Trwają prace elewacyjne i szklenie budynku, a wewnątrz powstają koncepcje przestrzeni przyjaznej spędzaniu wolnego czasu i do pracy. Ideą jest community czyli budowanie społeczności Concordii Design w symbiozie z Wyspą Słodową. Oddanie do użytku budynku planowane jest na koniec listopada b.r., a uroczyste otwarcie w pierwszym kwartale 2020.

 • Jednym ze sposobów radzenia sobie z plamami w pokoju najmłodszych jest pomalowanie go farbą o właściwościach plamoodpornych.

  Farby plamoodporne. Idealne do pokojów dziecięcych

  Ściany w pokojach dzieci nieustannie narażone są na zabrudzenia. Plamy z jedzenia i picia, brud naniesiony z podwórka czy ślady po farbach i kredkach, to tylko nieliczne przykłady tego, z czym muszą zmagać się rodzice, chcąc zachować cztery ściany w czystości przez długi czas.

 • Cheer Project - materiał z sosnowych igieł. proj. Guarav MK Wali

  Biodegradowalny materiał z sosnowych igieł - alternatywa dla plastiku

  Guarav MK Wali z Indii przerobił sosnowe igły na materiał, który może być wykorzystywany np. do produkcji opakowań. Cheer Project to świetne połączenie nauki, ekologi i rzemiosła.

 • Biurowiec w Porcie Popowice we Wrocławiu. Proj. WXCA

  Biurowiec w Porcie Popowice we Wrocławiu od WXCA

  Na terenie Portu Popowice - jednego z największych (obejmujących 14 ha) obszarów inwestycyjnych we Wrocławiu powstanie nowoczesny biurowiec. Konkurs na projekt wygrała warszawska pracownia WXCA.