Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Podłoga wyjątkowo odporna na wilgoć - deski Teak firmy DLH Poland

DLH

Naturalne i piękne drewno dodaje wnętrzom elegancji oraz klasy. Efektownym rozwiązaniem w domu są drewniane podłogi.  Wyjątkowe właściwości drewna tekowego pozwolą cieszyć się stylową podłogą także w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Deski podłogowe Teak oferowane przez DLH Poland pozwolą na realizację śmiałych pomysłów aranżacyjnych w łazience lub kuchni.

Naturalny kolor desek podłogowych Teak skomponuje się z bielą ceramiki
Naturalny kolor desek podłogowych Teak skomponuje się z bielą ceramiki
Fot. DLH

Oryginalne projekty  salonów kąpielowych lub otwartych na salon kuchni wymagają często zastosowania odważnych rozwiązań. Jednym z nich jest montaż w takich miejscach drewnianych podłóg. Niezwykły efekt wizualny osiągniemy, łącząc ten naturalny surowiec z podobnymi kolorystycznie meblami lub ceramiką. Wybór desek podłogowych oferowanych przez firmę DLH z egzotycznegodrzewa Teak to gwarancja wieloletniego zadowolenia z pięknej i zadbanej drewnianej podłogi w łazience lub w salonie.

Naturalne piękno i funkcjonalność

Drzewo Teak charakteryzuje się znaczną zawartością naturalnych olejków oraz kwasu krzemowego. Dzięki temu nie nasiąka wodą, przez co stosowane jest szczególnie chętnie w miejscach narażonych na działanie wody. Deski podłogowe Teak firmy DLH Poland są nie tylko niezwykle trwałe i odporne na wilgoć. Charakteryzują się także różnorodnością kolorów. Gama odcieni od miodowego po ciepło brązowy z wyrazistym usłojeniem pozwoli na montaż wyjątkowo eleganckiej podłogi. Naturalny odcień drewna tekowego sprawi, że wnętrze łazienki będzie ciepłe i przytulne. Wielobarwność desek podłogowych Teak doskonale skomponuje się z wnętrzem utrzymanym w pastelowych barwach. Zwolennicy odważnych aranżacji mogą skontrastować podłogę z teakowych desek z bielą ścian i ceramiki oraz podkreślić wystrój zielonymi kwiatami. Z czasem Teak zmienia swój naturalny kolor w zależności od sposobu wykończenia powierzchni i natężenia światła ciemniejąc lub jaśniejąc. Nadają drewnu niepowtarzalny i unikatowy charakter.

    Więcej o:

Skomentuj:

Podłoga wyjątkowo odporna na wilgoć - deski Teak firmy DLH Poland