Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesna koncepcja elewacji wentylowanej

Materiały partnera, firma Cembrit

Cembrit Urbannature jest propozycją płyty elewacyjnej skandynawskiego producenta. Pomysł gamy produktowej URBANNATURE powstał w ścisłej współpracy ze skandynawskimi architektami oraz firmą designerską (Pentagon Design).

Połączono wieloletnie doświadczenie fińskiego producenta Cembrit (Minerit) z nowatorską koncepcją wykorzystywaną w tworzeniu architektury europejskich miast.

Naturalne właściwości włókno-cementu, jego trwałość i estetyka doskonale wpisują się w odwieczną tęsknotę miejskiego gwaru, w którym jego mieszkańcy chcieliby odnaleźć spokój, tęskniąc do naturalnego piękna, kolorów fauny i flory. URBANNATURE daje im tę możliwość, zaprojektowane miejskie obiekty swoją kolorystyką nawiązują do życia w symbiozie z naturalnym środowiskiem.

Kolorystykę płyt włókno-cementowych wytycza piękno kolorów zaczerpniętych z natury.

Zaprojektowane obiekty z elewacją Cembrit pozwalają zrealizować najbardziej wyszukane koncepcje architektoniczne, umożliwiają wykorzystać nowoczesne pomysły projektowe w tworzeniu otaczającej nas przestrzeni.

Ekskluzywne, nowoczesne płyty elewacyjne Cembrit Fusion, Cembrit True, Cembrit Edge, Cembrit Metro tworzą nową definicję okładzin elewacyjnych - URBANNATURE.

Deska elewacyjna HardiePlank® jest alternatywą dla okładzin drewnianych, drewnopodobnych oraz z tworzyw sztucznych. Włókno-cementowa deska elewacyjna z fakturą drzewa cedrowego jest produktem niepalnym (klasy A2). To idealna propozycja na fasady wentylowane budynków mieszkaniowych oraz apartamentów. Deska elewacyjna jest odpowiedzią na potrzeby zastosowania drewna na elewacji, wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo oraz funkcjonalność stanowią ważny element w wyborze rodzaju okładziny. Szeroka kolorystyka włókno-cementowej deski elewacyjnej pozwala zaspokoić potrzeby estetyczne również wymagającym klientom. Jest to idealny produkt, który można łączyć z innymi rodzajami okładzin fasad wentylowanych. Deska elewacyjna wzbogaca elewację o  subtelną lekkość. Minimalizuje koszty związane z konserwacją.

Więcej informacji na temat produktów Cembrit można znaleźć na stronie internetowej www.cembrit.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesna koncepcja elewacji wentylowanej