Inspired by nature - konkurs Stegu! Do wygrania 10 tys. złotych

Artykuł sponsorowany

Natura staje się najlepszą inspiracją do kreowania idealnych przestrzeni. W codziennych zmaganiach oraz natłoku obowiązków chcemy, by dom stał się oazą odprężenia i miejscem, do którego chce się wracać. Jak stworzyć taką prywatną idyllę? Wystarczy zaczerpnąć pomysły ze świata przyrody.

GRENADA 1
GRENADA 1
fot. materiały partnera

Wizja naturalnych wnętrz ze Stegu

Stegu to miłośnik pięknych wnętrz. Ściany skąpane w płytkach kamieniopodobnych, cegłach czy drewnianych kolekcjach marki, przybliżają nas do sielanki i beztroski naturalnej scenerii. W myśl tej idei Stegu ogłasza konkurs na projekt wnętrza inspirowanego naturą i produktami Stegu.

Pobudźcie swoją wyobraźnię i stwórzcie miejsce, gdzie - zwyczajnie - żyje się lepiej! Czy będzie to skandynawski szyk płytek Parma w towarzystwie jasnej palety barw, a może szlachetne akrobacje aranżacyjne z kolekcją Pure w tle? Otwórzcie umysł na piękno otaczającego świata i zaprojektujcie perfekcyjne miejsce na ziemi!

Zasady konkursu Inspired by nature

Konkurs polega na stworzeniu projektu wnętrza z produktami Stegu. Udział w nim mogą wziąć osoby zajmujące się aranżacją i projektowaniem wnętrz. Spośród zgłoszonych projektów jury konkursowe wyłoni trzech laureatów, dla których przewidziano nagrody pieniężne:

I miejsce - 5000 PLN

II miejsce - 2500 PLN

III miejsce - 2500 PLN

Konkurs trwa od 1 marca do 31 maja 2017, a wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.konkurs.stegu.com.

Konkurs

Stegu to firma globalna, oferująca swoim Klientom szeroką gamę okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych. Od ponad 20 lat tworzy produkty inspirowane naturą, wykorzystując jedynie naturalne kruszywa i barwniki, stale unowocześniając design oraz metody produkcyjne.

Stegu dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących płytki betonowe i gipsowe na świecie. W innowacyjnym procesie produkcji powstają produkty najwyższej jakości i przyjazne dla środowiska.

Firma jest jednym z największych eksporterów wśród krajowych producentów materiałów budowlanych. Produkty Stegu są dostępne w takich krajach jak: Francja, Niemcy, Włochy, Rosja, RPA, Karaiby czy kraje skandynawskie.

    Więcej o: