Dotykamy światła, tworzymy magię - jesteśmy Mowion

Artykuł sponsorowany

Sekret dekoracji i stylu wnętrza od zawsze tkwi w dodatkach. To one, niezależnie od stylu pomieszczenia, dopełniają charakter aranżacji. Dziś dodatki należy planować już podczas remontu mieszkania, bo są nimi nie tylko obrazy, serwety, drobiazgi na meblach czy wystrój okna. Mówiąc o dodatkach bierzemy pod uwagę oświetlenie pokoju, panele podłogowe, dywany, więc dlaczego tak często zapominamy o tym co widoczne na co dzień?

Mowion
Mowion
fot. materiały partnera

Mowa tu o kontaktach, włącznikach światła, czy gniazdach antenowych. Cały ten osprzęt - często zapomniany lub pomijany przy planowaniu - możemy teraz dopasować, a nawet zmieniać jego wygląd, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Do Twojej dyspozycji są już cztery nowe serie osprzętu Mowion:

LOGI

Podstawowa seria podtynkowego osprzętu elektroinstalacyjnego. Jego prosta, a zarazem niebanalna linia stylistyczna gwarantuje dopasowanie do większości wnętrz. Produkty serii LOGI dostępne są w 4 barwach: białej, grafitowej, kremowej i srebrnej. Jest to podstawowa seria marki MOWION, którą z powodzeniem możemy zastosować w projektach inwestycyjnych, w budownictwie publicznym, komercyjnym jak i mieszkaniowym. Seria LOGI to system wieloramkowy, w pionie oferujemy produkty do 4 krotnej ramki, a w poziomie do 5 krotnej. Seria oferuje standardowe rozwiązania w zakresie zacisków - łączniki oraz gniazda zasilające posiadają tradycyjne zaciski śrubowe, które są gwarancją trwałego podłączenia przewodów. Rozwiązania techniczne i materiał zastosowany w serii LOGI pozwoliły stworzyć produkty, które charakteryzują się wysoką jakością materiału przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

DOMO

Dedykowana przede wszystkim do użytku mieszkaniowego. Charakteryzuje się subtelną i niepowtarzalną linią stylistyczną, która doda dyskretnego uroku każdemu wnętrzu. Dzięki elementom wzorniczym produkty serii DOMO pozwalają na dodatkowe możliwości aranżacyjne. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych: biały, kremowy, perłowy, grafitowy, srebrny i szampański - zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. Seria DOMO to system wieloramkowy, w pionie oferujemy produkty do 4 krotnej ramki, a w poziomie do 5 krotnej. Łączniki z zaciskami typu "szybkozłączka" gwarantują sprawny i łatwy montaż instalacji do 10AX, a gniazda zasilające z zaciskami śrubowymi są gwarancją poprawnego i trwałego podłączenia przewodów do 16A. Seria DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki) oraz wyjątkowego stopu miedzi fosforobrązu (94% Cu dla styków prądowych), co czyni z nich serię nowoczesnych i trwałych rozwiązań technologicznych dla każdego domu. Dodatkowym atutem dekoracyjnym tej serii jest ozdobna ramka wewnętrzna, której kolor możemy zmieniać tak samo łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach: białym, kremowym, srebrnym, grafitowym, szampańskim, perłowym, jasnym niebieskim, różowym, złotym, szarym, żółtym, ciemnym zielonym oraz w barwie chromu. Ramki te łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza.

TEKNO

Niezawodna seria osprzętu elektroinstalacyjnego natynkowego, który przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz ze względu na swoją szczelność - IP54. Oznacza to, że produkty są pyłoodporne, a także woda rozbryzgiwana z różnych kierunków na osłonę produktu nie wywołuje szkodliwych skutków. Solidna konstrukcja oraz prosta kolorystyka (czarny klawisz i szara obudowa) to cechy serii TEKNO, które gwarantują dopasowanie produktów do pomieszczeń typu garaż, altana czy też na zewnętrznych ścianach budynków.

BIURO

Seria ta przeznaczona jest przede wszystkim do pomieszczeń biurowych. BIURO to praktyczny i funkcjonalny system modułowy przeznaczony do montażu w ramkach 45x45. Montaż w systemie ramkowym (ramka 4 krotna uniwersalna) możliwy jest dzięki specjalnemu adapterowi do puszek podtynkowych fi60. Łączniki oraz gniazda zasilające wyposażone są w zaciski śrubowe - tradycyjne rozwiązanie, które jest gwarancją poprawnego podłączenia przewodów. Produkty w standardzie są w kolorze białym, jednak na indywidualne zapotrzebowanie dostępne są również inne wersje kolorystyczne.

Poznaj całą markę MOWION odwiedzając stronę www.mowion.pl. Specjalnie dla Ciebie, oprócz prezentacji całego portfolio produktowego MOWION, przygotowany jest na niej konfigurator i wizualizer, które podpowiedzą Ci jak dobrać osprzęt elektroinstalacyjny do konkretnego wnętrza, tak aby idealnie pasował nie tylko do koloru ścian, dodatków dekoracyjnych i przede wszystkim do Twojego stylu.

    Więcej o: