Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drewniany akcent w nowoczesnej architekturze budynków użyteczności publicznej

sponsorowany

Nowoczesne obiekty użyteczności publicznej wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych, ponieważ jako wizytówki instytucji i firm pełnią funkcje reprezentacyjne. Obecnie modne stało się drewno elewacyjne, które w czasach rosnącej świadomości ekologicznej odzwierciedla trend powrotu do naturalnych surowców.

Drewno elewacyjne to elegancki i wysoko ceniony surowiec, który nadaje charakteru budynkom użyteczności publicznej. Drewniane elewacje w centrach handlowych oraz lokalach usługowych jak np. restauracje współtworzą przyjazny klimat dla odwiedzających je klientów. Natomiast wkomponowane w architekturę budynków galerii, filharmonii czy muzeów kreują wizerunek tych instytucji kulturalnych, odzwierciedlając połączenie nowoczesności i powrotu do tradycji. W projektach apartamentowców oraz osiedli mieszkaniowych drewniane elewacje stanowią eko-wizytówkę dla ich mieszkańców.

Eleganckie drewniane fasady stworzą deski elewacyjne Evero firmy DLH z europejskich, amerykańskich, indonezyjskich, syberyjskich i afrykańskich gatunków drewna, jak np. cedr czerwony, tatajuba czy modrzew syberyjski. W ofercie DLH dostępne są także efektowne deski elewacyjne wykonane ze świerku skandynawskiego, meranti czy okoume.

Trwałe piękno drewnianych fasad

Poza walorami estetycznymi, fakturami i kolorystyką drewnianych elewacji bardzo ważna jest ich trwałość. Nowoczesne deski Evero firmy DLH dają gwarancję, że fasada będzie się doskonale prezentowała przez długie lata, stanowiąc ozdobę budynku. Produkowane są one z najlepszych surowców, co decyduje o ich wysokiej jakości. Ponadto odpowiedni kształt profili nie pozwala na wnikanie między nie wody. Właściwy montaż daje pewność, że elewacja zachowa swoje naturalne piękno bez względu na warunki atmosferyczne.

Deski elewacyjne Evero cena od 45,00 zł brutto/m2

Producent: DLH Poland

    Więcej o:

Skomentuj:

Drewniany akcent w nowoczesnej architekturze budynków użyteczności publicznej