Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pokaż się na Bryle!

red.

Młodzi, zdolni, zaprezentujcie swoje projekty!

portfolio
portfolio
bryla.pl
  • Studiujesz architekturę?
  • Prowadzisz własną pracownię?
  • Interesuje Cię fotografia architektury?
  • Zajmujesz się street artem lub działasz w przestrzeni miejskiej?

 

Zaloguj się na Bryle i pokaż co potrafisz! W kilka minut możesz stworzyć własne, darmowe portfolio. To idealne miejsce dla początkujących architektów lub studentów architektury. U nas możesz zaprezentować swoją pracę dyplomową lub pierwsze komercyjne projekty. Bryła to również miejsce dla projektantów z doświadczeniem, którzy chcieliby pokazać swój dorobek i stworzyć internetową wizytówkę pracowni.

Resztą zajmiemy się my! Co tydzień pokazujemy naszym czytelnikom najlepsze portfolio: na stronie głównej oraz na naszym profilu na Facebooku, a raz w miesiącu wielkie głosowanie na „Portfolio miesiąca”.  Dzięki temu masz szansę zaprezentować się w najpopularniejszym polskim serwisie o architekturze. Dołącz do nas już dziś i stań po dobrej stronie architektury!

 

Jak to zrobić?

1. Zaloguj się na Bryle. Jeśli jeszcze nie masz konta skorzystaj z okna rejestracji(prawy górny róg nawigacji serwisu).

bryla.pl

 

 

 

2. Wybrane zdjęcia i wizualizacje dodaj do swojego profilu i opisz tagiem „portfolio”. Napisz też kilka zdań o swoich projektach.

 48

 

3. Uważasz że to za mało? Włącz opcję „Blog” i  zaprezentuj swój projekt w szerszym kontekście, dodaj wideo lub pisz na inne interesujące Cię tematy.

 48

Masz jakieś pytania? Pisz na adres: brylujemy@gazeta.pl

 


    Więcej o:

Skomentuj:

Pokaż się na Bryle!