Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blogujesz, brylujesz!

red.

Interesujesz się architekturą? Działasz w przestrzeni miejskiej? Studiujesz i chcesz pokazać swoje projekty? Przejdź na swoją stronę Bryły! Zacznij pisać z nami bloga.

blog, laptop, blogerka
fot. shutterstock

 

Teraz sami możecie wybierać temat, wrzucać własne relacje i recenzje. Blog na Bryle to idealne miejsce dla fanów architektury i urbanistyki, młodych architektów oraz osób działających w przestrzeni miejskiej. Chcesz zdobyć uwagę dużej publiczności? Pisz, a my pokażemy to naszym czytelnikom. Jeśli uważasz, że masz coś do powiedzenia na temat architektury lub urbanistyki, blog na Bryle, to idealne miejsce, by wyrazić to, co myślisz.

 

Dlaczego warto?

- Najlepszym blogerom zaproponujemy stałą współpracę

- Spośród wszystkich wpisów wyłapywać będziemy najciekawsze, które pokazywać będziemy na stronie głównej serwisu, na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na stronie głównej gazeta.pl.

- Jesteś młodym architektem lub studentem architektury? Profil i blog to świetna okazja, by pokazać swoje projekty i dowiedzieć się, co o nich myślą inni.

 

Jak zacząć pisać blog?

1. Zaloguj się w serwisie. Jeśli nie masz jeszcze swojego profilu na Bryle skorzystaj z okna rejestracji.

 

2. Kiedy zalogujesz się do swojego konta, kliknij w link „Załóż bloga”, a następnie wybierz dla niego nazwę. I gotowe!

 

3. Do blogowych wpisów możecie dodawać zdjęcia oraz filmy, a każdą wypowiedź edytować w dowolnym czasie. Link do bloga widoczny jest w profilu użytkownika. Wszystkie blogi naszych czytelników natomiast znajdziecie natomiast w prawym górnym rogu nawigacji serwisu (przeczytaj, o czym piszą inni >>).

 

Coś nie działa na profilu? Masz problem z blogiem? Pisz na adres: brylujemy@gazeta.pl

 

BLOGUJ >>

Skomentuj:

Blogujesz, brylujesz!