Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bloguj z Bryłą!

red.

Wraz z nową odsłoną serwisu stawiamy na naszych czytelników oraz opinie, które wzbogacą nasz serwis. Bryła to również Wasze miejsce!

Blogujesz, brylujesz!
Blogujesz, brylujesz!
fot. Shutterstock

Interesujesz się architekturą? Działasz w przestrzeni miejskiej? Studiujesz i chcesz pokazać swoje projekty? Przejdź na swoją stronę Bryły! Zacznij pisać blog.

Do blogowania zachęcamy fanów architektury oraz zawodowych architektów i studentów. Na Bryle możecie pokazać swoje projekty, opisać działania, w których bierzecie udział lub po prostu napisać o tym, co Was zaciekawiło. Teraz macie swoje stałe miejsce na stronie głównej serwisu - w zakładce „Najnowsze wpisy” znajdziecie najświeższe blogowe notki. Najciekawsze teksty będziemy również pokazywać na naszym profilu na Facebooku oraz na stronie głównej gazeta.pl!

 

 

Jak zacząć pisać blog?

To proste. Zaloguj się w serwisie. Jeśli nie masz jeszcze swojego profilu na Bryle skorzystaj z opcji rejestracji. Jeśli posiadasz już login w gazeta.pl (forum, poczta) możesz go również użyć tutaj. Po zalogowaniu wystarczy jedynie aktywować profil.

Kiedy zalogujesz się do swojego konta, kliknij w link „Załóż bloga”, a następnie wybierz dla niego nazwę. I gotowe!

Do blogowych wpisów możecie dodawać zdjęcia oraz filmy, a każdą wypowiedź edytować w dowolnym czasie. Link do bloga widoczny jest w profilu użytkownika. Wszystkie blogi naszych czytelników znajdziecie w prawym górnym rogu nawigacji serwisu (przeczytaj, o czym piszą inni >>).

Coś nie działa na profilu? Masz problem z blogiem? Pisz na adres: brylujemy@gazeta.pl

Skomentuj:

Bloguj z Bryłą!