Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Boski i zdolny Lenny?

radeo

Muzyk Lenny Kravitz przed kilkoma laty objawił światu swoje mniej znane oblicze. Okazuje się bowiem, że drugą po muzyce pasją artysty jest design i architektura wnętrz.

Lenny Kravitz
Lenny Kravitz
Lenny Kravitz

 


Podobno on sam projektował wszystkie swoje domy, ma też własną firmę designerską Kravitz Design, która obecnie zatrudnia 9 osób i zajmuje się urządzaniem i wyposażaniem wnętrz.

 

 

Na uwagę zasługuje słynny penthouse Lennego w Nowym Jorku przy Crossy Street nr 30, kompletne dzieło Kravitz Design, obejmujące całkowitą przebudowę ponad 500-metrowego apartamentu, która kosztowała ponad milion dolarów i trwała półtora roku.

 

 

 

 

Wkrótce po ukończeniu remontu Kravitz wystawił mieszkanie na sprzedaż za 19,5 miliona dolarów. 7 milionów więcej, niż chciał za nie przed rozpoczęciem prac i ponad 11 milionów więcej niż wynosiła cena, za którą kupił je w 2001 roku. Gdy kwota ta okazała się zbyt wygórowana, nawet jak na nowojorski rynek piosenkarz stopniowo obniżał ją do 12,5 miliona dolarów, które chce dostać teraz za apartament bez mebli, za to z wielkim muralem przedstawiającym matkę artysty, aktorkę Roxie Roker. Penthouse jednak nie stoi cały czas pusty. Najpierw wynajmowała go Nicole Kidman, później Denzel Washington.

 

 

 

 

 

W zeszłym roku słynna sieć hoteli Morgan's Hotel Group zaprosiła artystę, aby zaprojektował nowy wystrój hallu ekskluzywnego hotelu The Delano hotel w Miami.

 

The Delano Hotel

 

Jak widać coraz więcej gwiazd zaczyna interesować się architekturą i designem. Pisaliśmy już o osiągnięciach Brada Pitta oraz Pameli Anderson teraz prezentujemy kreacje jednego z najbardziej seksownych muzyków świata.

Ciekawe czy inwestorów rzeczywiście przyciąga ich talent, czy tylko mocna pozycja w showbusinessie? Osądźcie sami...

 

 

Radeo

 

 

Zobacz także:

 

 

Laleczka Hadid

 

 

Niezbyt męski budynek

 

 

Hotel o powierzchni 20 metrów kwadratowych

 

 

Skomentuj:

Boski i zdolny Lenny?