Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bryła ma już rok!

red.

Nasza błękitna BRYŁA obchodzi dziś swoje święto!  

Tort urodzinowy BRYŁY
Tort urodzinowy BRYŁY
Tort urodzinowy BRYŁY

 

 

Dwanaście miesięcy temu informowaliśmy o postępach na placu budowy Bryły. Od tego czasu fundamenty zdążyły już dobrze osiąść, a fasady pokryły się kontrowersyjną, ale dzięki temu charakterystyczną grafika. Wnętrza uzupełniła spora i zaangażowana społeczność, aktywnie komentująca wszelkie istotne, oraz czasem te odrobinę mniej istotne kwestie. Rozpoczęliśmy tropienie makabrył - czyli obiektów które z dobrą bryłą mają niewiele wspólnego. Udało nam się przekonać czytelników, że lepiej podesłać zdjęcie architektonicznego koszmarka z okolicy niż dorzucać "pierwszy" pod każdym wpisem. No przynajmniej większość z czytelników.

 

BRYŁA doskonale wkomponowała się w krajobraz, zajmując istotne miejsce w kategorii serwisów zajmujących się architekturą. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do tematu dorobiła się rozpoznawalnej marki i wiernych czytelników, dzięki czemu istnieje również poza światem Internetu. Stara się promować to co dobre w architekturze i otwierać oczy na to, co tylko niektórym wydaje się dobre.

 

 

Tort urodzinowy BRYŁY

Tort urodzinowy BRYŁY

 

 

 

Przypomnijmy sobie najciekawsze momenty:

 

 


TOP 10 PIERWSZEGO ROKU BRYŁY:


1.

Zostań tropicielem makabrył!


Nasza akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Wciąż dostajemy od Was coraz więcej ciekawych przykładów Makabrył za co bardzo Wam dziękujemy. Będziemy je na bieżąco publikować, najlepsze z nich zostaną nagrodzone upominkiem od BRYŁY. Pod koniec roku rozstrzygnięty zostanie pierwszy plebiscyt na Tropicieli Makabrył, więc szukajcie dalej, wysyłajcie, komentujcie piszcie i donoście na brylujemy@gazeta.pl

 


2.

Brzydkie domy gwiazd 


3.

Parkowanie po polsku


 


4.

Burj Dubai pobił ostatni rekord

 

 


5.

Wieżowce na Polu Mokotowskim


 

 


6.

Kowloon Walled City


 

 


7.

Głosowanie na Dobrą Bryłę oraz Makabryłę Roku 2007

Zapraszamy na nasz kolejny plebiscyt już w styczniu! W głosowaniu wybieramy najlepszą i najgorszą BRYŁĘ bieżącego roku. Czekamy na zgłoszenia budynków ukończonych i oddanych do użytku w 2008 roku, które są nieprzeciętne, wyjątkowo brzydkie lub wyjątkowo piękne i warte uwagi. Zgłoszenia przesyłajcie na brylujemy@gazeta.pl z tytułem Makabryła Roku lub Dobra Bryła roku, w zależności od Waszego typu.

 

 


8.

Widmo styropianizmu termicznego 


9.

Noc pełna wrażeń 


10.

Gwiazda Śmierci i Półksiężyc 


Bryłowe smaczki:


 

Najchętniej czytacie o domach z bali - to mówią nam statystyki

 

 

Wielki Łoś na szczycie góry

 

 

Ekskluzywne więzienie w Austrii

 


Wieżowiec do kawy i herbaty

 

 

Nowa forma życia?

 

 

Ogórek, tarka do sera i puszka szynki

 

 

Welcome to America

 

 

Już dom czy jeszcze samochód?

 

 

Zaha zakłada szpilki

 


 

 

Dziękujemy wszystkim Bryłowiczom za wspólny rok! W dużej mierze to Wy współtworzycie ten serwis. Wasze opinie na forum to dla nas nieoceniona skarbnica wiedzy. Cieszymy się, że poprzez naszą działalność stworzyliśmy miejsce gdzie wspólnie spotkać się mogą studenci architektury, miłośnicy pięknych budynków oraz czynni architekci.

 

 

Bryła dorasta, rozwija się, zmienia. Jak w Waszych oczach wyglądał pierwszy rok BRYŁY? O czym najczęściej czytaliście, co najbardziej zapadło Wam w pamięć?

 

Czekamy na wasze głosy!

 

redakcja

Skomentuj:

Bryła ma już rok!