Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja

red

Już w sobotę, 23 maja br. na Czerskiej 8/10 w Warszawie czytelnicy będą mogli spotkać się z redakcjami czasopism Agory podczas pikniku "Polub czasopisma". W trakcie imprezy odbędą się warsztaty, spotkania, wykłady, szkolenia, pokazy, a także konkursy. Na pikniku będzie też BRYŁA!

Piknik "Polub czasopisma"
Piknik "Polub czasopisma"
red.

Wszyscy, którzy przyjdą do warszawskiej siedziby Agory, swój czas będą mogli podzielić między cztery specjalnie zaaranżowane strefy tematyczne: Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny, Strefę Dziecka oraz Strefę Rodziny i Domu.

Redakcje magazynów „Cztery Kąty", „Dom&Wnętrze", „Kuchnia", „Magnolia" oraz „Ładny Dom", które będą gościć swoich czytelników w Strefie Rodziny i Domu, przygotowały porady ekspertów, m.in. architekta i stylisty wnętrz, warsztaty, m.in. z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u, odnawiania mebli, a także wykłady o roślinach i designie. Redakcje magazynów zapraszają także na spotkania ze swoimi autorami. W Strefie Rodziny i Domu będzie można obejrzeć znaną w Polsce wystawę krzeseł „Od Thoneta do Rygalika", o której będzie mówił jej autor Tomasz Rygalik, a o kuchni włoskiej opowie Tessa Capponi-Borawska. Odbędzie się również pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy będą mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości będą również czekać food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

Magazyny „Avanti" i „Avanteen", które będą gościć czytelników w Strefie Kobiety, zaproponują swoim czytelniczkom dokonanie metamorfoz podczas warsztatów z zakresu makijażu oraz stylizacji włosów z firmą Babyliss, indywidualne konsultacje ze stylistką oraz warsztaty „Zrób to sam".

W Strefie Mężczyzny, do której zapraszają magazyny „Logo" i „Świat Motocykli", czytelnicy będą mogli obejrzeć pokazy dronów, stuntu motocyklowego oraz jazdy na motorze, a także udzielania pierwszej pomocy. Panowie będą mogli skorzystać z usług golibrody warszawskiego salonu Barberian Academy & Barber Shop i dowiedzieć się wszystkiego o whisky podczas serii wykładów Grant's Whisky. Redakcja „Świata Motocykli" zaprosi na wystawę redakcyjnych motocykli oraz udzieli porad w zakresie wyboru własnych dwóch kółek, a redakcja „Logo" zachęci do skorzystania z najnowszych urządzeń cyfrowych, m.in. aparatów marki Olympus.

Piknik Plan wydarzenia

Magazyn „Dziecko", gospodarz Strefy Dziecka, zaproponuje swoim czytelnikom szereg wykładów i warsztatów dotyczących pielęgnacji i wychowania dzieci. Ich tematy obejmują m.in. fakty i mity na temat wychowania córki i syna, pokaz masażu niemowlęcego i noszenia dziecka w chuście, rozwój sensoryczny noworodka i małego dziecka, dieta alergika oraz pomoc w odkrywaniu talentów dziecka. Rodzice będą mogli oddać swoje pociechy w ręce doświadczonych animatorów, którzy tego dnia zaproponują różne atrakcje, m.in. zajęcia plastyczne i warsztaty decoupage'u, konkursy z nagrodami oraz warsztaty kulinarne, polegające na rozpoznawaniu smaków i zapachów.

Wstęp na piknik „Polub czasopisma" jest wolny. Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku, która jest na bieżąco aktualizowana.

Piknik „Polub czasopisma" wspiera kampania reklamowa w prasie (czasopisma Agory „Gazeta Wyborcza", „Metro"), w internecie (portal Gazeta.pl, WP.pl), w radiu (Radio Złote Przeboje, Rock Radio), na nośnikach reklamy zewnętrznej w warszawskim metrze oraz w aplikacjach mobilnych czasopism i „Metra".

Skomentuj:

"Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja