Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sobotni Piknik na Czerskiej. Zapraszamy!

red

Piknik zorganizowaliśmy w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie

"Polub czasopisma" - Piknik na Czerskiej, 23 maja
"Polub czasopisma" - Piknik na Czerskiej, 23 maja
bryla.pl

Sporo się tutaj dzieje. Są food trucki, leżaki, stoiska, na których można dowiedzieć się więcej o polskim designie. Swoje miejsce ma także Bryła! Na naszym stoisku można się zmierzyć z quizami i wygrać nagrody. Jest to też dobra okazja by poznać siedzibę Agory - budynek zaprojektowany przez JEMS Architekci.

Można się także spotkać z redakcjami czasopism Agory, uczestniczyć w warsztatach, spotkaniach, wykładach, szkoleniach, pokazach i konkursach. Powstały cztery specjalnie zaaranżowane strefy tematyczne: Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny, Strefę Dziecka oraz Strefę Rodziny i Domu.

Redakcje magazynów „Cztery Kąty", „Dom&Wnętrze", „Kuchnia", „Magnolia" oraz „Ładny Dom" goszczą swoich czytelników w Strefie Rodziny i Domu. Przygotowały one porady ekspertów, m.in. architekta i stylisty wnętrz, warsztaty, m.in. z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u, odnawiania mebli, a także wykłady o roślinach i designie. Redakcje magazynów zapraszają także na spotkania ze swoimi autorami.

W Strefie Rodziny i Domu można obejrzeć znaną w Polsce wystawę krzeseł „Od Thoneta do Rygalika", o której będzie mówił jej autor Tomasz Rygalik, a o kuchni włoskiej opowie Tessa Capponi-Borawska. Odbędzie się również pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy będą mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości będą również czekać food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

Piknik

Wstęp na piknik „Polub czasopisma" jest wolny. Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku, która jest na bieżąco aktualizowana.

Skomentuj:

Sobotni Piknik na Czerskiej. Zapraszamy!