Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Już wiemy dlaczego hotel Forum zmienił kolor

red

Zawiśnie na nim największa reklama w Polsce. Będzie promować sieć komórkową.

Reklama na hotelu Forum
Reklama na hotelu Forum
fot. wkk

To już pewne. Na dawnym hotelu Forum zawiśnie największa reklama w Polsce. Od rana alpiniści przemysłowi odsłaniają kolejne słowa reklamy. Wcześniej całą elewację (wraz oknami) okleili folią w odcieniu łososiowym. Tak promować się będzie sieć komórkowa Orange.

Z początku dyrekcja hotelu nie chciała zdradzać szczegółów zmiany wyglądu budynku, dziś przemówiła Dorota Wierucka z Orbisu. W oficjalnym komunikacie czytamy: "Sylwetka hotelu, która jest nieodłączną częścią krajobrazu Warszawy, będzie elementem kampanii informującej o powiększeniu rodziny Orange, rozszerzeniu tej marki na kolejne dziedziny usług telekomunikacyjnych. Jednocześnie Novotel Warszawa Centrum stanie się wyrazistym i wszędzie widocznym zaproszeniem kibiców na największe święto sportowe w Polsce - UEFA Euro 2012 , którego marka Orange jest globalnym partnerem".

Współpraca Orange i hotelu Novotel ma trwać do końca Euro 2012. Dopiero wtedy wielka reklama może zniknąć.

To niejedyna reklama znanego operatora w centrum. Po drugiej stronie ronda Dmowskiego, przy wyjściu z metra, od piątku stoi wielki pomarańczowy kubik. W środku odbywają się konkursy i minikoncerty. Scena budzi mieszane uczucia, ponieważ zajmuje znaczną część placu i blokuje wejścia do metra.

źródło: warszawa.gazeta.pl

 

Centrum Warszawy tonie w reklamach

    Więcej o:

Skomentuj:

Już wiemy dlaczego hotel Forum zmienił kolor