Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odrobina przyjemności w luksusowym więzieniu

ucho

Jeżeli denerwują Cię odrapane ściany wynajmowanej kawalerki, narzekasz na hałas i ogólne przygnębienie, a szef i tak nie daje chwili spokoju, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Całkiem niedaleko, w austriackim miasteczku Leoben nad rzeką Murą możesz spędzić ''wakacje swojego życia''.

Paul Ott
Paul Ott

 

Nie zachęcamy oczywiście do działalności przestępczej. Jednak dla czystości sumienia sygnalizujemy fakt istnienia miejsca, którego lokatorzy dysponują znacznie lepszymi warunkami mieszkaniowymi, niż większość naszych rodaków.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Centrum Sprawiedliwości z Leoben to nie tylko zakład karny. W kompleksie mieszczą się również siedziby sądu okręgowego oraz prokuratury. Najbardziej znaną jego częścią jest jednak więzienie zaprojektowane z wyczuciem godnym mistrzów nowoczesnej architektury. Gmach składający się z trzech brył posiada podwójną szklaną fasadę. Umożliwiło to zastosowanie drewna w wykończeniu wewnętrznej elewacji i ociepliło wizualnie oblicze budynku.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Więzienie w Leoben

 

Jasne, przestronne wnętrza wpływają kojąco na uwięzionych ,wyzwalając w nich pokłady kreatywności i wewnętrznego spokoju. Niewskazane jest pokazywanie budynku mieszkańcom naszych akademików.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Poranne śniadanie. Zadowoleni mieszkańcy zaraz po zjedzeniu świeżych bułeczek i wypiciu dobrej kawy rozpoczynają planowanie nowego, wspaniałego dnia. Możliwości mają bez liku. Władze zatroszczyły się doskonale o ich dobre samopoczucie.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Pokój resocjalizacyjny charakteryzuje się (poza oczywistymi fukcjami, jak przekuwanie złoczyńców w praworządnych obywateli) także dodatkową cechą. Zdjęcie wskazywałoby, że unaocznia on w pewien sposób stare ludowe powiedzenie ''trafić do pudła''. Czyżby to kara dla wyjątkowych recydywistów, którzy nie pozmywali naczyń po śniadaniu? Cóż, mają tam przynajmniej do dyspozycji otwory oddechowe...

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Na grzecznych mieszkańców czeka poranna przechadzka po zlokalizowanym na dachu spacerowniku. Rześkie, górskie potwietrze nastawia dobrze na cały dzień.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Poniżej pokój wizyt urządzony w stylu minimalistycznym. Nie można ujawniać nadmiernego przepychu gościom, bo sami mogliby zechcieć tam zamieszkać.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

Więzienie w Leoben

 

Pokój więźnia. Może nieco mały, ale jednak własny. Czasem odcinają kablówkę, ale wtedy zawsze można się wybrać na...

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

... darmową siłownię wyposażoną we wszystkie niezbędne zadbanemu więźniowi urządzenia. Plus jeszcze kilka zbędnych, no ale fundusze trzeba było jakoś rozdysponować.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

Miłośników sportów drużynowych ucieszy z pewnością przeznaczona dla nich hala. Niestety jej wymiary nie są wystarczające do wygodnej gry w siatkówkę.

 

Więzienie w Leoben

Paul Ott

 

O poziom rozwoju nadgarstków osadzonych nie musimy się martwić. Piłkarzyki są zawsze dostępne. 

 

Więzienie w Leoben .

Paul Ott

 

''No dobrze'' - powie czytelnik. Luksusowe więzienie daje mi masę możliwości spędzania wolnego czasu, pomoże rozwinąć muskulaturę, celność, szybkość oraz refleks. Najem się tam za pieniądze państwa austriackiego a do tego poznam jeszcze wielu ciewkawych ludzi. Co jednak z podstawą potrzebą ludzką, przywoływaną przez wielu w niezliczonych powieściach, filmach i serialach - potrzebą miłości?

Odpowiedź na to pytanie jest dwojaka. Jeżeli chodzi o miłość w obrębie własnej płci to miejsce owo daje nam standardowe możliwości, podobne do spotykanych w każdym więzieniu, czyli nawet lepiej niż dobrze Jeżeli jednak osadzony tęskni za wybranką serca to również żaden problem! Mogą się oni spotkać w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju miłości o podwyższonym standardzie i nacieszyć się do woli swoją obecnością.

 

I kto powiedział, że miłość nie zawsze zwycięża?

 

Więzienie w Leoben

 

Dzisiaj otwierają granice, pozdrawia posiadacz biletu do Austrii - ucho

 

Skomentuj:

Odrobina przyjemności w luksusowym więzieniu