Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zapraszamy do M3!

bas

Już w ten weekend Służew nad Dolinką stanie się częścią interaktywnego projektu M3, realizowanego przez Stowarzyszenie "Odblokuj". Impreza potrwa aż do 11 września.

Pocztówka
Pocztówka
www.odblokuj.org

M3 to pawilon odwzorowujący typowe mieszkanie z osiedla Służew nad Dolinką (SND) w zielonym otoczeniu parku. Stanie się on tłem dla wydarzeń, wystaw, instalacji, akcji artystycznych, seansów kina letniego, spotkań i dyskusji. W ramach działań autorzy koncepcji przedstawią historię jednego z najbardziej charakterystycznych warszawskich osiedli oraz wizje jego przyszłości. Rozpoczną dyskusję, czy po 30 latach od budowy Służewa udało się tu stworzyć fragment przyjaznej przestrzeni sąsiedzkiej, zastanowią się jak może wyglądać osiedle w roku 2030, ale przede wszystkim skupią się na teraźniejszości i spróbują ożywić przestrzeń Dolinki Służewieckiej.

Autorzy projektu, czyli Stowarzyszenie "Odblokuj" to grupa architektów, projektantów, grafików, artystów, socjologów, która podejmuje interdyscyplinarne projekty miejskie. Działają od 2005 roku jako kolektyw, a w 2010 roku założyli stowarzyszenie.

Logo

 

KALENDARIUM

Wydarzenia dzień po dniu

sobota 27.08 12-18 piknik

12 archiTEKTURKI 1

16 rozpoczęcie akcji Sąsiedzka biblioteka

18 otwarcie wystaw SND 1970+, SND_metamorfozy,

i SND_sonda dokumentalna

19 dancing pod Lipą

czytaj więcej: http://www.odblokuj.org/M3/m3.htm

bryla.pl objęła patronat nad wydarzeniem.Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj:

Zapraszamy do M3!