Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs "Bryła w wielkim mieście"

red.

Pokaż swoją stronę miasta - przyślij zdjęcie o tematyce miejskiej i zgarnij atrakcyjne nagrody!

10254039 https bi

Znalazłeś fajną przestrzeń miejską lub budynek? Widziałeś ciekawy mural albo instalację? Zrób zdjęcie i wygraj jeden z trzech zestawów albumów ufundowanych przez wydawnictwo TMC Art. Na warsztat bierzemy miasto i jego architektoniczną warstwę. Interesują nas budynki i przestrzenie, ale również zjawiska, które kształtują tkankę miejską. Nie liczy się jedynie estetyka zdjęcia, ale również ciekawe spojrzenie i ujęcie tematu.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się do swojego konta w serwisie Bryła - jeśli masz już konto na gazeta.pl możesz użyć tego samego hasła i loginu, jeśli nie - zarejestruj się i aktywuj konto.

Zaloguj bryla.pl

2. Do swojego profilu dodaj zdjęcie o tematyce konkursowej i otaguj je słowem „miasto”

3. Link do profilu oraz dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu prześlij na adres bryluj@gazeta.pl z dopiskiem „Bryła w wielkim mieście - konkurs”.

4. Na Wasze zdjęcia czekamy do 9 października.

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy dziesięć najlepszych, ale to Wy wyłonicie zwycięzców. W dniach 10 do 13 października nasi czytelnicy będą mogli wziąć udział w sondażu i przyznać wyróżnienia. Trzy osoby, które w sondażu zdobędą najwięcej głosów otrzymają kolejno nagrody:

I miejsce: albumy  „1000 detali w architekturze”, „100 idei, które zmieniły architekturę” oraz „Krajobraz miejski”

II miejsce: albumy „Krajobraz miejski” oraz „1000 detali w architekturze”

III miejsce: albumy „1000 detali w architekturze” oraz „Historia fotografii”

Wyniki ogłosimy w serwisie 14 października.

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE >>>

 

Partnerem Konkursu jest wydawnictwo TMC Art.

Wydawnictwo istnieje na polskim rynku książki od 1992 roku. Zajmuje się importem książek i albumów obcojęzycznych. Jest przedstawicielem wielu znakomitych zagranicznych wydawnictw, między innymi niemieckiego wydawnictwa TASCHEN. Od kilku lat wydaje także polskie edycje najciekawszych albumów takich wydawnictw jak: Pepin Press, Loft Publications, Tectum, Rotovision, Rocport, Laurence King.

Do tej pory wydało takie książki jak:

„Rysunek postaci w projektowaniu mody” (2007), „Krajobraz miejski” (2008), „Atlas współczesnej architektury krajobrazu” (2009), „Toys for boys, czyli zabawki dla dużych chłopców” (2009), „Projektowanie graficzne dla laików” (2010), „1000 detali w architekturze” (2010) oraz w 2011 roku „100 idei, które zmieniły modę” i „100 idei, które zmieniły architekturę”.

Skomentuj:

Konkurs "Bryła w wielkim mieście"