Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warszawa w Budowie - finisaż wystawy dla czytelników Bryły

red.

Powoli zbliża się koniec tegorocznej edycji festiwalu Warszawa w Budowie. Na tę okazję, dla wszystkich czytelników BRYŁY, przygotowaliśmy coś specjalnego - zwiedzanie wystawy z kuratorem, Tomaszem Fudalą. Zapraszamy 27 października do Auli Spadochronowej SGH.

Warszawa w Budowie
Warszawa w Budowie
Warszawa w Budowie

Wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze szansy wspinać się po rusztowaniach wystawy "Powrót do miasta", organizowanej przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, serdecznie zapraszamy na zwiedzanie z jej kuratorem Tomaszem Fudalą. Zbiórka w czwartek 27 października o godzinie 18:00 w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej - niezwykłej realizacji Jana Witkiewicza Koszczyca.


Wystawa "Powrót do miasta" jest główna osią festiwalu. Na wystawie zobaczyć można materiały źródłowe, makiety, plany, rysunki i fotografie (archiwalne oraz najnowsze dokumentacyjne zdjęcia Jana Smagi) pokazujące problemy i specyfikę Warszawy po 1989 roku. Prezentowany jest także dorobek półrocznej współpracy MSN z powołanymi w ramach WWB grupami roboczymi (think tankami) oraz ekspertami i miejskimi aktywistami, którzy starali się wskazać na mapie Warszawy zarówno ogniska zapalne, jak i ukryty miejski potencjał.

Motywem przestrzennym ekspozycji są wieże z rusztowań, a jej osobną część stanowi prezentacja na temat korzeni współczesnej, postmodernistycznej architektury w Polsce. Wszystko to wpisane jest w unikalną architekturę Szkoły Głównej Handlowej, która jest tłem i zarazem częścią ekspozycji.

Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: brylujemy@gazeta.pl. Liczba miejsc ograniczona

Plakat

Czytaj więcej o wystawie na stronie www.warszawawbudowie.pl

 

ZOBACZ TAKŻE:

WarszawawBudowie

WarszawawBudowie II

Skomentuj:

Warszawa w Budowie - finisaż wystawy dla czytelników Bryły