Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Architektoniczne Prowokacje odblokowane!

red

Wraz ze Stowarzyszeniem Odblokuj serdecznie zapraszamy na wystawę prac Pawła Kłudkiewicza - rysownika i projektanta grafiki.

Warszawa 2.0
Warszawa 2.0
www.odblokuj.org

Projekt "Warszawa 2.0", to wersja miasta "upgreadowanego", niby - że - ulepszonego, miasta w najnowszej wersji, to zbiór utopijnych wizji sięgających w szeroko rozumiany kontekst współczesnej Warszawy. Projekty bazują celowo na takich zabiegach jak "sampling" istniejących elementów architektoniczno-przestrzennych, czyli sklejanie istniejących budynków w przekształcone struktury albo proste nawiązania kontekstualne czy krzykliwe, jednorazowe i kosztowne gesty przestrzenne.

Celem projektu jest sprowokowanie dyskusji na temat rozwoju przestrzennego Warszawy i wskazanie potrzeby dyskursu poszerzonego o wizje, a nie tylko inwestorskie czy deweloperskie modele rozwoju miasta, proponujące Warszawę z naiwnych renderingów.

Projekt WARSZAWA 2.0 - ARCHITEKTONICZNE PROWOKACJE zostanie zaprezentowany na wystawie w siedzibie Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej i Fundacji In Situ przy ul. gen. Władysława Andersa 13 lokal użytkowy nr 6.

start w poniedziałek 24.10.2011 o godz. 19:00

Wystawa czynna w dniach 25 - 29. 10.2011 w godz. 11:00 - 20:00

bryla.pl patronuje wydarzeniu

Więcej informacji: www.odblokuj.org

Skomentuj:

Architektoniczne Prowokacje odblokowane!