Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Architekcie, już działa Pogotowie Projektowe

fredka

Skonsultuj swój projekt z najlepszymi. Są jeszcze miejsca rezerwowe

Pogotowie Projektowe to cykliczny, organizowany dwa razy do roku projekt Fundacji Centrum Architektury adresowany do studentów architektury i urbanistyki. Spotkania organizowane są w formule przeglądu portfolio: półgodzinnych indywidualnych konsultacji, będących okazją do wymiany doświadczeń między zaproszonymi do udziału recenzentami (architektami nie będącymi wykładowcami Wydziału Architektury) a studentami.

Założeniem jest organizacja każdej edycji przy pomocy i udziale innej pracowni projektowej (goszczącej przegląd i kilku zaproszonych recenzentów w swojej siedzibie). Spotkania te umożliwiają uczestnikom poszerzenie wiedzy o przyszłym zawodzie, nawiązanie kontaktów ze środowiskiem zawodowym i (długofalowo) zwiększają ich szanse na rynku pracy, sprzyjają także integracji środowiska architektów, w każdym spotkaniu biorą bowiem udział architekci reprezentujący różne poglądy na architekturę, style pracy i doświadczenia.

W trakcie półgodzinnej rozmowy w cztery oczy wybrany architekt (lub para) obejrzy przyniesione projekty - także te nieskończone, odpowie na pytania, doradzi co dalej.

Pogotowie Projektowe odbędzie się Kominie 73, przy ulicy Mińskiej 25, Warszawa

Obecnie trwa rejestracja na pierwszą edycję Pogotowia Projektowego. Odbędzie się ono na warszawskiej Pradze, przy ulicy Mińskiej 25, na terenie Soho Faktory. Tym razem zapraszają do siebie pracownie WWAA i Projekt Praga oraz goście:

Natalia Paszkowska i Marcin Mostafa (WWAA);

Karolina Tunajek i Marcin Garbacki (Projekt Praga);

Gosia Kuciewicz (Grupa Centrala)

Jan Sukiennik (137 kilo);

Marcin Kwietowicz;

Wojciech Popławski (OP Architekten)

Henryk Łaguna (MAAS)

Lech Rowiński (BETON)

Prześlij zgłoszenie na adres rejestracja@centrumarchitektury.org

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, rok studiów i wydział oraz nazwiska dwóch recenzentów lub par, z którymi chciałbyś/abyś porozmawiać.

Po otrzymaniu informacji zwrotnej i zarejestrowaniu zgłoszenia dostaniesz numer konta, na jaki należy przelać opłatę w wysokości 25 zł.

Opłata uprawnia do dwóch konsultacji.

Rejestracja trwa tylko do 20 marca. O udziale w przeglądzie i o przydziale do wybranych architektów decyduje kolejność zgłoszeń!

Skomentuj:

Architekcie, już działa Pogotowie Projektowe