Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rejs Architektów na słynnym żaglowcu

red

Koło Naukowe Architektury Rodzimej Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zaprasza na żeglarską przygodę połączoną z poznawaniem współczesnej architektury. Rejs z Dublina do Szczecina odbędzie się na pokładzie słynnego STS Fryderyk Chopin.

Rejs
Rejs
fot. archiwum Bractwo Brygowe

Rejs rozpoczyna się 24 sierpnia w Dublinie, a kończy 9 września w Szczecinie. Architekci pod okiem doświadczonej załogi płyną przez Hebrydy do malowniczego Bergen i odwiedzą fantastyczną Kopenhagę.

Rejs Architektów

Zwiedzanie obiektów ma formułę seminaryjną, każdy z uczestników dostanie przed wypłynięciem obiekt do opracowania, tak aby podczas wspólnych spacerów mógł je prezentować. W trakcie chodzenia po mieście, czy też wieczornych debat na pokładzie będzie okazja, żeby na spokojnie, luźno i w wakacyjnej atmosferze porozmawiać o współczesnej architekturze, o modach i trendach, wymienić się doświadczeniami i inspiracjami. Rejs architektów to także doskonały plener fotograficzny i rysunkowy, na wszystko starczy czasu.

Rejs

W ramach współpracy z firmą szkoleniową BIM Team na pokładzie będzie możliwość uczestnictwa w darmowym, certyfikowanym przez firmę Graphisoft kursie ARCHICAD'a 15. (program szkolenia: http://bimteam.pl/ )

To oferta dla wszystkich zainteresowanych, ponieważ doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane.

Rejs Architektów

24/08/12 - 09/09/12

kpt. Tomasz Ostrowski

zgłoszenia na:

rejs.architektow@bractwobrygowe.org.pl

więcej: www.rejsarchitektow.pl

oraz na Facebooku

Skomentuj:

Rejs Architektów na słynnym żaglowcu