Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Miastoszpeciciel 2014 r. Wytypuj zwycięzcę!

red

Stowarzyszenie Miasto Moje A w Nim organizuje drugą edycję Miastoszpeciciela - konkursu na nośnik reklamowy najbardziej oszpecający przestrzeń publiczną

13.06.2013 Olsztyn , ul. Pilsudskiego . Reklamy ( bilboardy ) na budynku Spolem . Fot. Przemyslaw Skrzydlo / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: reklama zewnetrzna architektura /FR/
Olsztyn
Fot. Przemyslaw Skrzydlo / Agencja Gazeta

W poprzedniej edycji zwyciężył olsztyński "Okrąglak" przy skrzyżowaniu ulic Pieniężnego i Piłsudskiego, doszczętnie oblepiony kolorowymi płachtami reklamowymi. Kto wygra tym razem? Kandydata może zgłosić każdy, wystarczy przesłać zdjęcie oraz krótki opis na adres konkurs@miastomoje.org (termin mija 1 sierpnia).

Do konkursu można zgłaszać kiczowate nośniki reklamowe oraz budynki, których właściciele pozwolili, by stały się szpetnym nośnikiem reklamowym. Ważna jest tutaj lokalizacja nośnika (budynku) i jej wpływ na krajobraz czy miejską przestrzeń. Ocenie nie ulega grafika będąca częścią reklamy.

Miastoszpeciciel - budynek znajduje się w Olsztynie na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul.PieniężnegoOlsztyński "Okrąglak" (Materiały organizatorów konkursu)

Przesłane propozycje będą się pojawiać na profilu konkursu na Facebooku: www.facebook.com/Miastoszpeciciel. Dziesięć zdjęć, które zdobędzie najwięcej polubień przejdzie do drugiego etapu konkursu, który rozpocznie się w sierpniu. Zwycięzcę z tej dziesiątki wybierze jury.

W tym samym czasie Miastoszpeciciela publiczności wybiorą internauci. Będzie można na niego głosować między 4 a 8 sierpnia na Facebooku. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 sierpnia w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Bryła mocno wspiera i patronuje przedsięwzięciu!

Skomentuj:

Miastoszpeciciel 2014 r. Wytypuj zwycięzcę!