Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Park Trzy Stawy w Tychach. Nowe osiedle od Medusa Group

red, katowice.gazeta.pl

Jego przyszli mieszkańcy będą mogli dowolnie aranżować wnętrze. Inwestor zapowiedział też, że będzie im pomagał w zarządzaniu wspólną przestrzenią

Osiedle Park Trzy Stawy w Tychach
Osiedle Park Trzy Stawy w Tychach
fot. Grzegorz Rygiol / 4more.pl

Nowe osiedle znajduje się przy ul. Trzy Stawy w Tychach. Jego projekt opracowali architekci: Przemo Łukasik i Łukasz Zagała z Medusa Group. W sumie osiedle składa się z czternastu domów. Budynki znajdują się stosunkowo blisko centrum Tychów. Ich lokalizacja ma być atutem dla przyszłych mieszkańców.

Powstałe domy są duże. Ich powierzchnia to od 170 do 200 m kw. Do swojej dyspozycji mieszkańcy będą mieli także działki o wielkości od 260 do 465 m kw. na których mogą założyć mały ogród i wypoczywać.

Plan osiedla jest prosty. Składa się ono z trzech głównych budynków ustawionych w trzech szeregach. Architekci zaprojektowali budynki tak, by właściciele mogli w dowolny sposób urządzać ich wnętrze. Jest to możliwe dzięki temu, że płyty stropowe oparto tylko na ścianach zewnętrznych.

Kolorystyka domów jest skromna. Dominują biel i odcienie szarości. Elewację ożywiono jedynie panelami o intensywnym zielonym kolorze.

Osiedle Park Trzy Stawy w Tychachfot. Grzegorz Rygiol / 4more.pl

Najtańszy dom na nowym osiedlu kosztuje około 890 tys. zł.

 

czytaj więcej: katowice.gazeta.pl

Skomentuj:

Park Trzy Stawy w Tychach. Nowe osiedle od Medusa Group