Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

BRYŁA ROKU 2014. Zbieramy nominacje! Który polski budynek zasłużył na nagrodę?

red

Już po raz ósmy wybieramy najlepszy budynek minionego roku. Oczywiście zwycięzcę wskażecie Wy - Czytelnicy Bryły. Do kogo powędruje nagroda tym razem? Czekamy na wasze nominacje

Bryła roku 2014 - który budynek zwycięży?
Bryła roku 2014 - który budynek zwycięży?
kolaż redakcja

W minionym roku najwięcej waszych głosów zdobyła Elektrociepłownia EC1 z Łodzi (czytaj TUTAJ). Jej projekt powstał w pracowni Home of Houses. Jeszcze wcześniej wygrywały budynki z Bydgoszczy (Przystań, proj. APA Rokiccy, 2012 r.), Katowic (Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, proj. HS99, 2011 r.) czy polski Pawilon na EXPO 2010 w Szanghaju (proj. WWAA, 2010 r.). Budynki z tej listy często zdobywały uznanie w konkursach architektonicznych przeprowadzanych przez polskie i zagraniczne instytucje.

Również tym razem mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie wskazać najlepszy budynek, który prócz nagród w Polsce zostanie doceniony w innych krajach. Dlatego prosimy was o pozostawianie w komentarzach swoich propozycji. Głosy można też nadesłać na adres brylujemy@gazeta.pl (w tytule wiadomości wpisując hasło BRYŁA ROKU).

Skomentuj:

BRYŁA ROKU 2014. Zbieramy nominacje! Który polski budynek zasłużył na nagrodę?