Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

D.O.M.E.K, czyli domkologia stosowana

gab

''Domkologia to nauka o miejscach stworzonych przez ludzi, które stanowią ochronę przed wszelkim niebezpieczeństwem. Miejsca te, powszechnie nazywane domami, mogą przybierać różne formy i zazwyczaj posiadają kilka funkcji''. Jaki jest przepis na dom? Na to pytanie w bardzo prosty sposób odpowiada nowa propozycja wydawnictwa Dwie Siostry. Nie tylko dla dzieci.

D.O.M.E.K
D.O.M.E.K
D.O.M.E.K

 

 

Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak fascynującą sztuką jest architektura. Dowcipne, soczyście kolorowe rysunki i zwięzłe, przystępne opisy prezentują 35 niezwykłych domów stworzonych przez najwybitniejszych architektów świata.

 

 

''D.O.M.E.K.'' to zbiór najciekawszych przykładów istniejących domów z całego świata. Doboru dokonał sztab niezależnych naukowców kierujących się całkowicie subiektywną oceną.

 

 

''Pokażemy wam jak różne mogą być domki i jak bardzo dziwaczne pomysły maja architekci. Poznacie domy, które mają być praktyczne, i domy, w których funkcjonalność jest zepchnięta na drugi plan, a najważniejsza jest nietypowa i zaskakująca konstrukcja. Po przeczytaniu tej książki zrozumiecie jak wspaniałą przygodą może być poznawanie nowych budowli i jak cudowną sztuką jest architektura'' - mówią autorzy (tekst i ilustracje) książki Aleksandra Machowiak i Daniel Mizieliński, twórcy art dyrektorzy progresywnego i ultradźwiękowego studia dizajnerskiego HIPOPOTAM STUDIO

Przepis na domek:

Składniki:
1 lub więcej sławnych architektów
1 wolne miejsce
Garść świeżych pomysłów
3 do 4 fur pieniędzy

Wszystko wymieszać, wstrząsnąć i odstawić na 5 miesięcy. Gotowy domek podawać z mieszkańcami.

 

 

Macie lepszy? Pomysły ślijcie na brylujemy@gazeta.pl. Dla 5 pierwszych osób mamy książkę ''D.O.M.E.K''

 

 

Patroni medialni książki to: MURATOR-Architektura, TVP Kultura i Bryła

Skomentuj:

D.O.M.E.K, czyli domkologia stosowana