Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wakacyjne warsztaty OSSA

aga

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Studentów Architektury OSSA organizuje kolejne warsztaty architektoniczne dla studentów. Tym razem odbędą się one w Lublinie w dniach 7-15 lipca. Tematem przewodnim będą "Godziny Rektorskie".

5281309 https bi

Wakacyjne Warsztaty OSSA odbędą się na terenie miasteczka studenckiego i poświęcone będą rozwiązywaniu problemów przestrzennych związanych z życiem każdego studenta z zastosowaniem różnych technologii budowlanych.

 

Całość będzie opierała się na pracy projektowej. Warsztaty będą próbą rozwiązania problemu rewitalizacji w sposób twórczy i stanowić będą pretekst do rozważenia trudności i skali tego zagadnienia. Głównym zadaniem projektowym będzie próba dobrej organizacji przestrzeni i stworzenie atrakcyjnych wnętrz architektoniczno - krajobrazowych. Zwieńczeniem będzie prezentacja modeli na uroczystym podsumowaniu.Ze studentami pracować będzie czołówka polskich architektów:

 

Marek Szcześniak - sda - Szcześniak i Denier Architekci

Małgorzata i Antoni Domicz - M. A. Domicz

Michał Leszczyński - Grupa 5

Katarzyna Jackowska - Asystentka na Wydziale Architektury ETH w Zurichu

Gosia Kuciewicz - Centrala


Towarzyszące imprezie wykłady i prezentacje zaproszonych gości ze świata sztuki i architektury będą miały na celu zainspirowanie młodych adeptów architektury do pracy twórczej.

 

Na łamach Bryły będziemy informować o przebiegu imprezy i ciekawych propozycjach projektowych.

 

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci architektury z polskich uczelni państwowych i prywatnych. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie pracy wstępnej w terminie do 22 czerwca do godziny 24:00.Wszelkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa znajdziesz TUTAJ

 


 

 

red.

 

 

 

 

 

Skomentuj:

Wakacyjne warsztaty OSSA