POLSKA BRYŁA ze Zbigniewem Maćków
4 czerwca o godzinie 18:00 na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej odbędzie się kolejny wykład z cyklu POLSKA BRYŁA. Wykład wygłosi założyciel znanego wrocławskiego biura architektonicznego MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA.


















Działają już blisko 15 lat, tworząc obecnie grupę liczącą ok. 50 architektów - bardzo zdolnych, młodych ludzi, aktywnych i otwartych na nowe wyzwania.
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr
Mają na koncie wiele znakomitych budynków, jak: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr (2002), centrum handlowe Faktory Outlet we Wrocławiu (2004). Pracownia może się też pochwalić licznymi nagrodami i wyróżnieniami w konkursach: pierwsza nagroda za V Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu (2008), pierwsza nagroda za projekt wielofunkcyjnej Hali sportowej w Bytomiu (2007), pierwsza nagroda w konkursie na kampus DSWE DWP we Wrocławiu (2007), wyróżnienie za projekt stadionu miejskiego EURO 2012 we Wrocławiu (2007) i wiele innych.
Dom Towarowy Renoma we Wrocławiu
Architekci często zapraszani są do udziału w imprezach około-architektonicznych: warsztaty w szkołach, happeningi czy różnego rodzaju akcje w mieście, jak chociażby zeszłoroczna Akcja Kreacja.
Najnowszą i najbardziej spektakularną realizacją pracowni jest oddana w kwietniu rozbudowa wrocławskiego Domu Towarowego Renoma (dawniej Wertheim).
Więcej informacji na www.mpp.com
Maćków Pracownia Projektowa
Wykład odbędzie się w czwartek, 4 czerwca o godz. 18:00
w Audytorium Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 55, Warszawa
Serdecznie zapraszamy!
Dziękujemy za pomoc w organizacji Wydziałowi Architektury Politechniki Warszawskiej
Zobacz także:
Zupełnie nowa Renoma z deski kreślarskiej MPP
Polska Bryła z Robertem Koniecznym
Wrocławską Renomę czeka remont i przebudowa. Wnętrza mają nawiązywać do historycznego stylu Domu Towarowego Wertheim
Na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu powstanie Atmo projektu Zbigniewa Maćkowa. XIX-wieczna stajnia zostanie wkomponowana w budynek
Laureaci 9. Nagrody Architektonicznej POLITYKI. Grand Prix dla xystudio za projekt Domu dla Bezdomnych we wsi Jankowice
Ogrody Graua we Wrocławiu. Rewitalizacja zabytkowego pałacyku i apartamentowiec od Maćków Pracownia Projektowa
Młyn Maria we Wrocławiu z wiechą. Zabytkowe budynki zyskają nowe funkcje [WIEŚCI Z BUDOWY]
Centrerville - apartamentowiec na wrocławskim Nadodrzu. Zaprojektowała go Maćków Pracownia Projektowa
Aleja Dębowa 17-19 na wrocławskim Borku. Kameralne osiedle autorstwa Maćków Pracownia Projektowa
Tak zmieni się rynek miejski w Brzegu. Konkurs architektoniczny zwyciężyła Maćków Pracownia Projektowa