Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe FORUM BRYŁY

EDIT

Oddajemy w Wasze ręce FORUM INTERNETOWE poświęcone architekturze. Tutaj będziecie mogli porozmawiać o swoich architektonicznych inspiracjach, najciekawszych budynkach lub makabryłach, a także innych gorących kwestiach, o których dotąd nie było gdzie podyskutować. Mamy nadzieję, że Forum pozwoli Wam także bliżej poznać się z innymi Bryłowiczami. Zapraszamy!    

8165686 https bi
corbis

 

Zawsze chętnie komentujecie artykuły w serwisie BRYŁA. Wasze żywiołowe reakcje oraz konstruktywne uwagi wzbogacają serwis. Być może komentarze pod artykułami nie wystarczają do konstruktywnej dyskusji, a Wy chcielibyście porozmawiać o tym, co Was szczególnie interesuje, pokazać innym, to czego BRYŁA jeszcze nie pokazała. Specjalnie dla Was stworzyliśmy miejsce w serwisie, które pozwoli na swobodną wymianę zdań i ciekawą dyskusję o budynkach, miastach, inwestycjach, czy zabytkach architektury.

 

Aby korzystanie z nowego forum BRYŁY było łatwe i przyjemne przedstawiamy mały przewodnik jak z niego korzystać.

 

 

 

Pierwszy krok - gdzie jest Forum?


Kliknij ostatni dział w pasku nawigacji strony głównej BRYŁY zatytułowany FORUM, tak przeniesiesz się automatycznie w miejsce dyskusji architektonicznych. Do FORUM dotrzesz także logując się w pasku logowania ze strony głównej (po prawej stronie).

 

 

 

Jak wypowiadać się na forum? Jako gość czy osoba zalogowana?

 

Wybór należy do Ciebie. My podpowiadamy, że zakładając własne konto i logując się przed wypowiedzią dołączasz nie tylko do bryłowej społeczności, ale także do największego forum internetowego w Polsce - forum.gazeta.pl. (będąc jego członkiem możesz czynnie uczestniczyć w innych forach tematycznych Gazeta.pl, czy śledzić najnowsze poczynania wirtualnych przyjaciół bądź nieprzyjaciół). Login daje Ci także możliwość umieszczania swoich zdjęć w Fotoforum.gazeta.pl.

Pole do logowania znajduje się po prawej stronie.

 

 

 

Czas wykonać kolejne kroki:


Wypowiedzi

 

Aby umieścić swój komentarz musisz znaleźć się w wątku, czyli  Tu klikasz link "+Odpowiedz" i wprowadzasz swój komentarzoraz zdjęcia, jeśli jest to potrzebne.

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 


Jeśli na forum nie ma jeszcze tematu, który Cię interesuje rozpocznijcie nowy wątek, klikając link "+Rozpocznij nowy wątek"

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

Dodawanie zdjęć

 

Jeśli pragniesz podzielić się z innymi użytkownikami forum zdjęciem, możesz dodać je do swojej wypowiedzi posługując się ikoną "drzewa". W polu umieść link do zdjęcia (URL). Pamiętaj, że zdjęcia dodawane do Twojej wypowiedzi muszą już wcześniej znajdować się w Internecie. Zdjęcie pojawi się od razu po opublikowaniu Twojej wypowiedzi.

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

Jeżeli chcesz posłużyć się swoimi autorskimi zdjęciami, a nie umieściłeś ich poprzednio w internecie, możesz je umieścić np. poprzez FotoForum Gazeta.pl, do którego obowiązuje ten sam login i hasło jak do FORUM.

 

Linkowanie ważnych słów w tekście

Jeśli chcesz wstawić link w swojej wypowiedzi zaznacz odpowiednie słowo i przyciśnij ikonę "łańcuszka" ponad polem tekstowym. W pojawiające się okno wklej link internetowy (URL).

 

Korzystając z naszego forum automatycznie akceptujesz regulamin. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości zawsze możesz zajrzeć do działu pomoc, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

 

Do zobaczenia na FORUM

 

 

 

 

Skomentuj:

Nowe FORUM BRYŁY