Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

ANTYKATALOGOWIEC - ogłoszenie wyników 27.09

red

Frekwencja dopisała. Nadesłaliście ponad 100 projektów. Jury nie miało łatwego zadania. Po długich naradach dokonano ostatecznego wyboru, jednak potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności. Oficjalne wręczenie nagród i debata pokonkursowa z udziałem jury nastąpi w poniedziałek 27 września w siedzibie AGORY w Warszawie. ZAPRASZAMY!

Dla niektórych te wakacje były pracowite, szczególnie dla osób, które przez ostatnie miesiące tworzyły projekt na nasz konkurs, zatytułowany Antykatalogowiec. Zadanie - zaprojektowanie domu jednorodzinnego - wcale do łatwych nie należało. Mimo to wielu z Was zaproponowało ciekawe i profesjonalnie podane projekty, za co BRYŁA bardzo Wam dziękuje.

Celem konkursu było stworzenie projektu koncepcyjnego domu jednorodzinnego (2+2), który miałby szansę zastąpić mało wyszukane projekty katalogowe, dominujące w polskim krajobrazie. Projekt miał być pomysłowy, ekonomiczny w wykonaniu, posiadać rozwiązania przyjazne dla środowiska oraz wpisywać się w charakter polskich przedmieść.

W przyszłym tygodniu zaprezentujemy Wam dziesiątkę projektów, które znalazły się w ścisłym finale. Jury, w którym zasiedli znani polscy architekci - Mikołaj Kadłubowski - Grupa 5, Natalia Paszkowska i Marcin Mostafa - WWAA, redakcja BRYŁY oraz przedstawiciel sponsora nagrody (firmy Rheinzink), podczas długich i wyczerpujących rozmów, wybrali je spośród 108 nadesłanych prac. Do galerii dziesięciu wyłonionych projektów dołączony będzie także sondaż, w którym każdy z Was będzie mógł wybrać swojego faworyta. Projektowi, który otrzyma najwięcej głosów, przypadnie specjalna nagroda internautów, którą wraz z głównymi nagrodami, wręczymy 27 września.

Na finalistów czeka oddzielna publikacja w serwisie BRYŁA oraz szeroka promocja projektu w portalu Gazeta.pl. Dla 3 pierwszych miejsc przygotowaliśmy wyjazd architektoniczny do Niemiec, podczas którego zwiedzimy ekologiczny dom modelowy projektu Daniela Libeskinda - The Villa oraz architekturę Zagłębia Ruhr.

Już dziś zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród i debatę pokonkursową

27 września 2010 PONIEDZIAŁEK godz. 18:00

adres:

Biurowiec AGORY, ul Czerska 8/10 (wejście od ulicy Czerniakowskiej na hasło Antykatalogowiec), Warszawa

Skomentuj:

ANTYKATALOGOWIEC - ogłoszenie wyników 27.09