Konkurs "Bryluj z Bryłą"

red.

Załóż swojego bloga i zostań dziennikarzem Bryły!

9940351 https bi

Szukamy dziennikarskich talentów - osób które z pasją potrafią pisać o architekturze, urbanistyce i przestrzeni miejskiej. Wraz z firmą Lenovo zapraszamy do udziału w konkursie „Bryluj z Bryłą”. Zwycięzca uczestniczyć będzie w dwumiesięcznym bezpłatnym stażu w redakcji Bryły oraz otrzyma laptopa Lenovo ThinkPad Edge 14".

Jeśli chcesz pracować w redakcji serwisu należącego do dużego koncernu medialnego i poznać tajniki dziennikarstwa internetowego, potrafisz pisać i masz mniej niż 30 lat, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Załóż swojego bloga - zaloguj się w serwisie (możesz użyć również loginu i hasła z gazeta.pl), jeśli nie posiadasz konta skorzystaj z formularza rejestracji (instrukcja aktywacji konta). Po aktywowaniu profilu kliknij w link „Zacznij pisać bloga”, wybierz nazwę i gotowe!

 

2. Napisz minimum pięć notek - notki mogą mieć dowolną długość, formę lub konwencję. Czekamy więc na recenzje, eseje, newsy, reportaże, wszystko wokół szeroko pojętej architektury.

3. Prześlij link do bloga oraz dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu na adres bryluj@gazeta.pl.

UWAGA: Na Waszą prośbę przedłużamy czas nadsyłania zgłoszeń. Swoje propozycje możecie przesyłać do końca sierpnia.

4. Wyniki ogłosimy w serwisie 1 września.

5. Rozpoczęcie stażu na początku września.

 

ZAŁÓŻ BLOGA >>

 

Podczas stażu praktykant otrzyma laptopa ufundowanego przez firmę Lenovo Polska. Lenovo ThinkPad Edge 14" to notebook biznesowy, mobilny, którego cechy to dobra bateria, niezawodność, wydajne procesory Intel. Posiada m.in. pamięć 4 GB DDR, napęd DVD +/- RW/DL szczelinowy (9.5 mm), kamerę HD 720p, WLAN ThinkPad BGN.

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

 

Partnerem konkursu jest Lenovo Polska - producent urządzeń elektronicznych do użytku osobistego i czwarty pod względem wielkości dostawca komputerów PC na świecie. Firma obsługuje klientów w ponad 160 krajach, a jej obroty sięgają 21 miliardów USD. Od czasu przejęcia przez Grupę Lenovo działu komputerów osobistych IBM firma opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty techniczne oraz usługi. Lenovo produkuje biznesowe komputery legendarnej marki Think, konsumenckie komputery marki Idea, a także serwery, stacje robocze oraz mobilne urządzenia internetowe, takie jak tablety i smartfony. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.Lenovo.com.

Skomentuj:

Konkurs "Bryluj z Bryłą"