Płyty Lusso Tivoli rekomendowane do Konkursu Dobry Wzór 2015

red

Konkurs Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego to okazja do poznania nowości na rynku wzornictwa i najlepszego polskiego designu. Wśród tegorocznych nominowanych znalazły się m.in. inspirowane trawertynem Płyty Lusso Tivoli.

Płyty Lusso Tivoli nominowane w Konkursie Dobry Wzór 2015
Płyty Lusso Tivoli nominowane w Konkursie Dobry Wzór 2015
Semmelrock Stein+Design/Materiały prasowe

Instytut Wzornictwa Przemysłowego ogłosił listę produktów, które zakwalifikowały się do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór. Wśród nominowanych znalazły się płyty Lusso Tivoli produkowane przez firmę Semmelrock Stein+Design.

Płyty Lusso Tivoli wykonane z betonu mają fakturę inspirowaną naturalną powierzchnią trawertynu. Bezfazowe płyty dostępne są w trzech formatach (90 x 30 x 4,5 cm, 60 x 30 x 4,5 cm, 30 x 30 x 4,5 cm) i dwóch barwach: blanco i paloma. Dzięki eleganckiej, ale neutralnej formie nadają się do aranżowania tarasów, szerokich alei ogrodowych i przestrzeni wokół budynków zarówno w otoczeniu tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury.

Konkursowi Dobry wzór patronuje Minister Gospodarki. Laureatów tegorocznej, dwudziestej edycji poznamy 22 października br. podczas uroczystej gali w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Nagrodzone produkty będzie można oglądać w dniach 22.10 - 29.11.2015 na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego.

Skomentuj:

Płyty Lusso Tivoli rekomendowane do Konkursu Dobry Wzór 2015