Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Office Days - dni dobrej architektury

red

Najnowsze trendy w architekturze budynków biurowych i wyposażeniu wnętrz, energooszczędne technologie oraz możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych - wszystko to znajdziecie podczas OfficeDays - targów wyposażenia i usług dla biur, organizowanych przez firmę Nowy Adres S.A.

Targi Office Days
Targi Office Days
Targi Office Days

Impreza targowa ma zaprezentować kompleksowy wachlarz usług i produktów, niezbędnych przy funkcjonowaniu każdego biura. - Sprawnie działające biuro to nie tylko pokoje, biurka i długopisy - to także przyjazny użytkownikom projekt, umiejętne zarządzanie budynkiem, dobry przepływ informacji, ekonomiczne gospodarowanie zasobami. Nowe targi zaoferują biorącym w nich udział firmom wszystko, co jest niezbędne do pracy w biurze - mówi Katarzyna Cyprynowska, prezes zarządu firmy Nowy Adres S.A. i pomysłodawczyni targów Office Days.

Impreza odbędzie się 9 i 10 kwietnia w Warszawskim Centrum Expo XXI i kierowana jest dla czterech głównych grup: office managerów i osób odpowiedzialnych za zamówienia sprzętu i usług biurowych, deweloperów, właścicieli i zarządców biurowców, architektów i projektantów wnętrz oraz informatyków odpowiedzialnych za firmowy hardware. Wystawcy będą prezentować nowinki techniczne, najnowsze wyposażenie biur, innowacyjne technologie budowlane i usługi dla rynku biurowego.

Co organizator przewidział dla architektów i projektantów wnętrz? Podczas towarzyszącego targom Kongresu OfficeDays najlepsi polscy architekci będą dyskutować o aktualnych trendach w polskiej architekturze biurowej, rozwiązaniach architektonicznych zwiększających komfort użytkowników biur czy modnych ostatnio certyfikatach ekologicznych. Projektanci wnętrz będą mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami producentów mebli biurowych i działających w tym segmencie nieruchomości pracowni designerskich.

- W dzisiejszej rzeczywistości biznesowej posiadanie tzw. „dobrych kontaktów” jest kluczową sprawą przy prowadzeniu działalności, także jako pracownia architektoniczna czy projektowania wnętrz. Nie ma lepszych miejsc do nawiązywania takich relacji jak konferencje branżowe czy targi. Dotychczas nie było takich imprez dla branży architektonicznej - targi OfficeDays mają tę lukę skutecznie wypełnić - dodaje Cyprynowska.

Ponadto wielu wystawców zamierza przygotować dla zwiedzających specjalne oferty rabatowe, prezentowane produkty będzie można kupić po obniżonych cenach. Nie zabraknie również konkursów i loterii. Pierwszym z nich jest konkurs „Moje biuro w obiektywie”, współorganizowany wraz z Akademią Fotografii Amatorskiej. Wystarczy zrobić zdjęcie w jednej z czterech kategorii: „architektura”, „miejsce pracy”, „identyfikacja z firmą” i „moje biuro w obiektywie telefonu komórkowego” i wysłać je na adres foto@officedays.pl.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.officedays.pl

Skomentuj:

Targi Office Days - dni dobrej architektury