Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wyciągnij swój projekt z szuflady. Konkurs!

Zawód:Architekt

Konkurs dla architektów organizuje czasopismo Zawód:Architekt

Zawód Architekt
Zawód Architekt
Zawód Architekt

Każdy architekt posiada w swojej szufladzie projekt, pomysł, którego ideę uważa za ciekawą, perspektywiczną, kluczową dla siebie i swojego warsztatu, a która z różnych względów nie doczekała się realizacji. Są to idee zbyt śmiałe, nie zdarzył się jeszcze inwestor o tak szerokich horyzontach, a czasami czekają na pojawienie się odpowiedniej technologii.

Pismo branżowe Zawód:Architekt:Award zaprasza do wybrania takiej dobrze przemyślanej, lecz niezrealizowanej koncepcji, umieszczenia jej na jednej planszy, nagrania planszy na płycie CD/DVD i zgłoszenia tej elektronicznej wersji pracy do Przeglądu Z:A:Award.

Przyjmując jako hasło przewodnie: „Perspektywy architektoniczne: Moja idea, moja duma” chcemy dokonać pozytywnego przeglądu i prezentacji potencjału ideowego polskich architektów oraz ich warsztatu zawodowego w zakresie poszukiwania innowacyjnych, perspektywicznych koncepcji wraz z analizą możliwości ich realizacji ze wskazaniem współczesnych technologii budowlanych - piszą organizatorzy.

Formuła Z:A:Award przewiduje nie tylko przegląd i prezentację potencjału architektów oraz atrakcyjne nagrody dla autorów najlepszych prac, ale nawiązuje także do idei dwuetapowego konkursu architektonicznego. Od pewnego czasu w środowisku mówi się, że do oceny jakości i kreatywności myśli twórczej nie są potrzebne nadmiernie rozbudowane opracowania - czasochłonne w przygotowaniu i kosztowne w prezentacji. Dwuetapowy konkurs dla architektów w pierwszym etapie powinien wymagać jedynie projektu koncepcyjnego, tyle wystarczy do profesjonalnego przedstawienia i recenzji idei. Właśnie dlatego pracę zgłaszaną do Z:A:Award wystarczy umieścić na jednej planszy i wysłać jako plik PDF nagrany na płytę CD lub DVD.

Termin składania prac: 6 czerwca

 

NAGRODY KOMISJI PRZEGLĄDU:

Nagroda główna: kampania promocyjna pracowni o zakresie wybranym przez laureata o wartości 15.000 zł lub 10.000 zł w gotówce

II Nagroda: instalacja klimatyzacji we wskazanym przez laureata lokalu o wartości 10.000 zł lub 5.000 zł w gotówce

III Nagroda: monitor LG CAD o wartości 2000 zł

2 Wyróżnienia: 2 smartfony o wartości 1500 zł każdy

 

NAGRODY W PLEBISCYCIE PUBLICZNYM:

I Nagroda: projekt klimatyzacji we wskazanym przez laureata obiekcie o wartości (projektu) do 12.000 zł lub 6.000 zł w gotówce

II Nagroda: monitor LG CAD o wartości 2000 zł

2 Wyróżnienia: 2 smartfony o wartości 1500 zł każdy

 

FORMAT PRAC: Jedna plansza 100 x 70 cm przesyłana w formie elektronicznej na CD/DVD

www.zawod-architekt.pl/award/

Skomentuj:

Wyciągnij swój projekt z szuflady. Konkurs!