Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ruszają Targi Rzeczy Ładnych!

red

W weekend 5 i 6 kwietnia w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się druga edycja Targów Rzeczy Ładnych. Oprócz stoisk zaplanowano również ciekawe wykłady. Jeden z nich poświęcony będzie tegorocznemu plebiscytowi na Bryłę i Makabryłę Roku. Serdecznie zapraszamy w sobotę!

Plakat
Plakat
materiały prasowe

Targi Rzeczy Ładnych to projekt, który ma na celu przybliżenie pojęcia designu. Organizatorzy chcą "odczarować" elitarność tego słowa i pokazać jak ważną rolę odgrywa w naszym codziennym życiu. Podczas Targów zaprezentowane będą produkty kilkudziesięciu polskich firm i projektantów. Będzie też można uczestniczyć w warsztatach, prezentacjach i panelach dyskusyjnych, które traktują o procesie projektowania oraz historii wzornictwa w Polsce. Już w sobotę, o godz. 15:00, wykład pt. "Skąd się biorą Makabryły" poprowadzi Agnieszka Rumińska, redaktor naczelna Bryla.pl

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU>>

Na stoiskach pojawią się między innymi: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, ceramikę, tkaniny, niemal wszystkie będzie można kupić na miejscu. Nie zabraknie grafików, będą oni prezentowali swoje plakaty, książki i notesy.

Witraże w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawieźródło: wikimedia.org/Boston9 | licencja: Creative Commons

Wydarzenie będzie też wspaniałą okazją by zobaczyć jak od środka wygląda zabytkowy Dom Towarowy Bracji Jabłkowskich. Modernistyczny gmach wzniesiony został w latach 1913-14 i został zaprojektowany przez Karola Jankowskiego i Francuszka Lilpopa.

Więcej informacji o Targach na stronie facebook.com/targirzeczyladnych.

BRYLA.pl jest patronem medialnym imprezy.

Skomentuj:

Ruszają Targi Rzeczy Ładnych!