Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warsztaty OSSA 2014. Studenci zmierzą się z chaosem!

red

W połowie lipca odbędzie się kolejna, letnia edycja Warsztatów architektonicznych OSSA. Tym razem uczestnicy spotkają się w Szczecinie. Mamy przyjemność patronować wydarzeniu i serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

OSSA 2014
OSSA 2014
OSSA 2014

Warsztaty OSSA to inicjatywa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury. Tegoroczna letnia odsłona warsztatów odbędzie się w Szczecinie w dniach 13-20 lipca 2014 r. Podczas najbliższej OSSY uczestnicy warsztatów zmierzą się z entropią (chaos, bezład). Będą poszukiwać odpowiedzi na szereg pytań, które najczęściej stawiane są w świecie fizyki, a które odnoszą się bezpośrednio do problemów współczesnego społeczeństwa, architektury i urbanistyki.

Część warsztatowa letniej OSSY 2014 odbędzie się w Willi Lentsa i jej ogrodzie. Wykłady i wydarzenia przeprowadzone zostaną w niecodziennych przestrzeniach. Wśród nich: Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec, betonowiec na Jeziorze Dąbie, "szczecińska Wenecja", nowa siedziba Filharmonii szczecińskiej, Centrum Dialogu Przełomy i Trafostacja Sztuki.

OSSA 2014

Chętni, którzy chcą uczestniczyć w warsztatach muszę przesłać pracę wstępną. Jej temat to "Koło kwadratu". Do pracy należy dołączyć formularz dostępny na oficjalnej stronie OSSY. Przyjmowanie zgłoszeń rusza w poniedziałek 16 czerwca.

Więcej informacji na oficjalnej stronie szczecinossa2014.blogspot.com oraz tutaj facebook.com/ossaszczecin

BRYLA.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Skomentuj:

Warsztaty OSSA 2014. Studenci zmierzą się z chaosem!